2737
2739
عنوان

دختر خاله بیچارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نباید قبول کنه... بخدا ادم ی بار زندگی میکنه...نباید بزاره تصمیمی ب این مهمی رو بقیه براش بگیرن و ه ...

من ک میگم  قبول  نکنه  حتی  اگه  باباش  نذاره  با نامزدش  ازدواج  کنخ  اون  نره  با شوهر خواهرش  واقعا  برا  باباش  متاسفم  خب  دخترش  هم ادمه  الان  اون  خواهره  هم ک فوت  کرده  راضی  نیس  که

Talk like a champion walk like a champion 😎💪👸خواهشا  منو  تو تاپیکای  دعوا  تگ  کنید  دعوا  دوس  دارم 😈
2731
2740
من ک میگم  قبول  نکنه  حتی  اگه  باباش  نذاره  با نامزدش  از ...

بخدا قدیمی ترا اصلا ب دل کسی فکر نمیکنن

من خودمم الان کل فامیل شدن ک باید با پسر عموت ازدواج کنی درصورتی ک من یکی دیگه رو دوست دارم و پسر عموم اصلا ب من نمیخوره...

فک کن بابام میگع اگه بگی ن من دیگع کاری ب کارت ندارم  

تازهع بابام از اون ادمای خوبای با درک و فهمه ک سر این موضوعه داره اینکارا رو میکنه

دیگه واای ب حال بقیه

بخدا قدیمی ترا اصلا ب دل کسی فکر نمیکنن من خودمم الان کل فامیل شدن ک باید با پسر عموت ازدواج کنی ...

واااااا 😳تورو خدا  قبول  نکنیا

Talk like a champion walk like a champion 😎💪👸خواهشا  منو  تو تاپیکای  دعوا  تگ  کنید  دعوا  دوس  دارم 😈
واااااا 😳تورو خدا  قبول  نکنیا

ی مدت خر شده بودم میخاستم قبول کنم بخاط بابام..و بهشون گفتم بعد کنکور. جواب نهایی میدم..ولی هرچی فک میکنم نمیتونم اونو ب عنوان شوهر قبول کنم

بابام حتی اجازه نمیده کسی ک دوسش دارم بیاد خاستگاری...یعنی ب هیشکی جز پسرعموم اجازه خاستگاری نمیده  شرایط سختیه

2706