2733
2734
عنوان

دختر خاله بیچارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 60 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نباید قبول کنه... بخدا ادم ی بار زندگی میکنه...نباید بزاره تصمیمی ب این مهمی رو بقیه براش بگیرن و ه ...

من ک میگم  قبول  نکنه  حتی  اگه  باباش  نذاره  با نامزدش  ازدواج  کنخ  اون  نره  با شوهر خواهرش  واقعا  برا  باباش  متاسفم  خب  دخترش  هم ادمه  الان  اون  خواهره  هم ک فوت  کرده  راضی  نیس  که

Talk like a champion walk like a champion 😎💪👸خواهشا  منو  تو تاپیکای  دعوا  تگ  کنید  دعوا  دوس  دارم 😈
من ک میگم  قبول  نکنه  حتی  اگه  باباش  نذاره  با نامزدش  از ...

بخدا قدیمی ترا اصلا ب دل کسی فکر نمیکنن

من خودمم الان کل فامیل شدن ک باید با پسر عموت ازدواج کنی درصورتی ک من یکی دیگه رو دوست دارم و پسر عموم اصلا ب من نمیخوره...

فک کن بابام میگع اگه بگی ن من دیگع کاری ب کارت ندارم  

تازهع بابام از اون ادمای خوبای با درک و فهمه ک سر این موضوعه داره اینکارا رو میکنه

دیگه واای ب حال بقیه

بخدا قدیمی ترا اصلا ب دل کسی فکر نمیکنن من خودمم الان کل فامیل شدن ک باید با پسر عموت ازدواج کنی ...

واااااا 😳تورو خدا  قبول  نکنیا

Talk like a champion walk like a champion 😎💪👸خواهشا  منو  تو تاپیکای  دعوا  تگ  کنید  دعوا  دوس  دارم 😈
واااااا 😳تورو خدا  قبول  نکنیا

ی مدت خر شده بودم میخاستم قبول کنم بخاط بابام..و بهشون گفتم بعد کنکور. جواب نهایی میدم..ولی هرچی فک میکنم نمیتونم اونو ب عنوان شوهر قبول کنم

بابام حتی اجازه نمیده کسی ک دوسش دارم بیاد خاستگاری...یعنی ب هیشکی جز پسرعموم اجازه خاستگاری نمیده  شرایط سختیه

2706