2733
2734
عنوان

داداش بزرگم میخواست کتکم بزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3027 بازدید | 65 پست
الکی امد من تو اتاقم داشتم با گوشی صحبت میکردم میاد تو اتاق فوشم میده منم جیغ زدم جنون گرفتش

یعنی روز قبلش چن ساعت قبلش کلا هیچ مشکلی نداشتین باهم؟

"""""شک تنها حقیقته"""""

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره فک کن من زبونشم من ایشونو میشناسم 😐😐 مثل بقیه دروغ نمیگه 

مگه بقیه دروغگون😐😐

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
2742
نه این مال دو ساعت پیشه قبلانم درمورد داداشم تاپیک زدم 

به هر حال داداش دیوونه زیاد پیدا میشه . ولی مال شما دیگه نوبرشه😳

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
مگه بقیه دروغگون😐😐

چون یه سری ها واقعا رمان تعریف میکنن

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
چون یه سری ها واقعا رمان تعریف میکنن

جدی ؟؟؟ چه جالب 

من چقد ساده م همه رو باور میکنم 

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
2740
نه من واقعا تازه چند روزه مراعاتشو میکنم اون با من مشکل نداره با مامانم بابام داره 

ای بابا امان از بیکاری .تحملش کن دیگه چاره ای نیست.انشالله ازدواج خوب میکنی راحت میشی از دستش

"""""شک تنها حقیقته"""""
جدی ؟؟؟ چه جالب  من چقد ساده م همه رو باور میکنم

😂

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2706