2752
2734
عنوان

داداش بزرگم میخواست کتکم بزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3036 بازدید | 65 پست
نه بابا مجرده بیکار فقط تو خونه نشسته هیجا نمیره همش مارو عذاب میده

پس سر به سرش نزار. اون حرفی می زنه تو جواب نده می دونم خیلی سخته و حرصت میگیره ولی به خاطر خودتم که شده باهاش دهن به دهن نشو. یکم درکش کن جوونای الان مخصوصا پسرا خیلی اذیت میشن هیچ امیدی به آینده نیست گرونی و بیکاری و این که نمی تونن ازدواج کنن شرایط رو براشون سخت کرده. تو دختری تو باید کوتاه بیای نه به خاطر اون بلکه واسه این که حرمت خودت حفظ بشه و آرامش داشته باشی

جدی ؟؟؟ چه جالب  من چقد ساده م همه رو باور میکنم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4677209/هشتادیا-بیاید-دورهمی

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی از بچگی فقط منو کتک میزد تا الان 

من حتی سر رنگ مانتو که زیر چادر بود هم کتک خوردم😑 

حالا زنهاشون خداروشکر سر بلندشون کردن با تیپ و رفتارشون

ازدواج کن سال یه بارم ریختشو نبین

2731
من حتی سر رنگ مانتو که زیر چادر بود هم کتک خوردم😑  حالا زنهاشون خداروشکر سر بلندشون کردن با ت ...

کاشکی غریتی بود دختر به خدا مشکل نداشتم این اصلا سر پوشش لباس ارایش اینا به من گیر نمیده این میخاد منو ازیت کنه تا مامان بابام زجر بکشن احمق بیشعور 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4677209/هشتادیا-بیاید-دورهمی

چی بود همش داشتن تگ میکردن همو

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
چی بود همش داشتن تگ میکردن همو

بیا 

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
من حتی سر رنگ مانتو که زیر چادر بود هم کتک خوردم😑  حالا زنهاشون خداروشکر سر بلندشون کردن با ت ...

ای بابا منم سر تیپ زدن خیلی بهم گیر میدن 

دیشب جلو مهمونامون روسریم از سرم افتاد 

میگفت خواستم بزنم تو دهنت😐😐😐

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
بیا 

باشه اومدم

پس سر به سرش نزار. اون حرفی می زنه تو جواب نده می دونم خیلی سخته و حرصت میگیره ولی به خاطر خودتم که ...

منم سعی میکنم اینم قبول دارم تقصیر من هست جیغ زدم پیراهنمو پاره کردم این عصبی شد ولی خب واقعا بعضی اوقات من نمیتونم تحملش کنم این اشغالو به خاطر اینکه تو چشمش نباشم همش تو اتاقم ولی باز اینطور میکنه

ای بابا منم سر تیپ زدن خیلی بهم گیر میدن  دیشب جلو مهمونامون روسریم از سرم افتاد  میگفت ...

من چادر زورکی و مقنعه م میزدم با ساق دست   ازدواج کردم یه پالتو قرمز تنگ خریدم با مو بلوند و ..‌.رفتم خونشون فقط یه مرگ بر ظالم بگم بهشون قشنگ سکته شون دادم 😂 خاک تو سرشون 

2706