2733
2734
عنوان

داداش بزرگم میخواست کتکم بزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3036 بازدید | 65 پست

چرا آنقدر کتابی حرف میزنی؟😐 

نمیدونم چرا حس میکنم برگرفته از رمانای آبکیه که پسره دخترو میزنه😑

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونقدر منو کتک زدن که نگید

فقط داداشت؟؟؟؟

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
عزیزم اگه دیدی میخواد بهت آسیبی بزنه زنگ بزن اورژانس اجتماعی

مامانم میگه ابرومو میبری همشم میفته تقصیر من میگه تو سلیته ای  من فقط از خودم دفاع میکنم من تو اتاقم کاری به کسی ندارم چرا اون بیاد منو ازیت کنه

2731
از بس تو خونه نشسته بیکار دیونه دیونه شده بعضی وقتا جنون میگیرش دیونه بازی بهم میزنه خونه رو 

چی شد تو همنی که توی تاپیک دهه 80 الان بامن حرف میزدی

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
چرا آنقدر کتابی حرف میزنی؟😐  نمیدونم چرا حس میکنم برگرفته از رمانای آبکیه که پسره دخترو میزنه ...

مسخره 😐😐😐

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
مسخره 😐😐😐

من با شما بودم؟😐

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
من با شما بودم؟😐

اره فک کن من زبونشم من ایشونو میشناسم 😐😐

مثل بقیه دروغ نمیگه 

نه دیگه نشد.جریان رو از اول اول تعریف کن چی شد که اومد اتاقت سراغ تو.قبلش چه اتفاقی افتاده؟

الکی امد من تو اتاقم داشتم با گوشی صحبت میکردم میاد تو اتاق فوشم میده منم جیغ زدم جنون گرفتش

اره این اتفاق مال دو ساعت پیشه الان امدم گفتم منو مامانم خونه خالمیم

بابا داری 😳

2706