2737
2734
عنوان

خواهرشوهرا بیان فقط 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 134 پست
هروز نه آخر هفته ها اکثرا خودش میاد خونمون ماهم اگه جایی بخوایم بریم مجبوری اونم باید ببریم مثلا در ...

آها خب حق داری چی بگم دعاکن ماشین بخرن هم اونا راحت شن هم شما

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

نه والا. انقدر ... بود که پای ما را قطع کرد. سالی یک بار میرفتیم سر دعوای بچه ها یک الم شنگه به پا کرد و.قطع رابطه کرد.همه فکر میکنن خواهر شوهرا اژدها هستن ولی ما به خدا هیچ کاری نداشتیم. میپوشید تبریک میگفتیم. تولد سالگرد عقد ازدواج همه را تبریک میگفتیم دریغ از یک اس ام اس جواب. نگو خانم از قبل دور ما را خیط کشیده بوده. چقدر داداشم به خانواده ش احترام گذاشت. دریغ از یک چای که به مامان بابام بده. توی یک ساختماننِ دو تا طبقع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
گاهی اوقات عیبی نداره ولی خب زیاد تکرار بشه وجهه جالبی نداره

بسلامتی اسنپ وسیله هم نداشته باشم ...خدا نکنه کسی بره خونشون حتما بش میگه منم باتون برمیگردم...حتی اگه با کسی صمیمی باشم تا خودش نگه نمیگم...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
چرا همتون سالی یه بار می‌رسد خونه ی برادرتون😕 یعنی منم این طوری میشم😟

من اوایل خیلی دعوتشون‌میکردم همش میگفتن تو دیگه چه عروسی هستی همش مهمونداریدمیکنی که چه خبره وسایلت خراب میشه و .... ولی من دوست داشتم دعوت کنم کم کم دیدم اونا اینطور نیستن و حتی پاگشامم نکردن نه که مهم باشه بخاطر احترامش میگم ورگرنه اگر مهم‌بود که دعوت نمیکردم تا دعوتم کنن 

تا دوسال بعدش اصلا نمیدونستم همچین چیزی هم هست تا اینکه عروس عموشونو دیدم پاگشا کردن و فهمیدم پاگشا یعنی چی اینا یکم بهم برخورد که قد عروس عموشون ارزش نداشتم 

دیگه منم این رفتارا و‌دیدم بعدم کارام زیاد شد و‌مشکلات مالیمون زیاد شد همون سالی یبار دعوت میکنم البته هروقت دوست داشته باشن قدمشون رو‌چشمه میدونن هروقت بخواین میتونن بیاین منم با روی باز پذیرایی میکنم ولی دیگه مثه سال اول خیلی براشون خودکشی نمیکنم😁 یکم رفتارهاشونو دیدم سرد شدم 

تازه ادعا فهم و شعور هم داره 

یه سری از خواهرا فک میکنن وظیفه داداشه این کارو کردن خوهر شوهرای منم دوست دارن بیخبر بیان یا شوهرم ببرشون اگه جایی کار داشته باشن ولی شوهرم هیچ وقت اینک کارو نمیکنه

2740

سه تا داداش دارم 

خودم هشت ساله ازدواج کردم خونه یکی از داداشام زن داداشم گفته خوشم نمیاد بیاین خونمون ماهم نمیریم فقط عید جای هم دیگه رو ببینیم داداشم اصلا ایم بچه های منو نمیدونه 

یکی دیگش هم خودش زن خوبیه دعوتمون میکنه اینم سالی یکی دوبار میرم

یکی دیگه اش هم سالی یبار دوبار هم دیگه رو خونه بابام میبینیم 

توی عروس شانس نیوردیم

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم

من وقتی مجرد بودم دیر به دیر خونشون میرفتم. معمولا با دعوت و استقبال خودشون. بخاطر همین همیشه احتراممو حفظ میکردن و میکنن. حتی برای باز کردن در یخچالشون و کمک توی آشپزخونه اجازه میگیرم. الان بعد ازدواجم همینطور با احترام برخورد میکنم و احترام میبینم. خداروشکر خواهر شوهر خودمم همینطوره. مث خودم اجازه میگیره. هر وقت هم از داداشش چیزی میخواد من دخالت نمیکنم. فقط همیشه به شوهرم میگم منافع و زندگی خودشو فراموش نکنه و خودشو وقف بقیه نکنه. هر چیزی حدی داره و همه باید شعورشون بالا باشه تا ناراحت نشن

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
من وقتی مجرد بودم دیر به دیر خونشون میرفتم. معمولا با دعوت و استقبال خودشون. بخاطر همین همیشه احترام ...

من خودم خواهرشوهر نیستم ولی خب خونه خواهر شوهرام میرم خیلی رعایت میکنم ولی اونا اصلا

من خواهرشوهر وقتی کوچیک بوده باباشون فوت میکنن وچند سال کوچیک تر از شوهرمه ولی دوست دارم انقد شوهر م ...

چقدتونازومهربونی خدابهتریناروبرات بسازه عزیزم ♥️منم یه برادردارم که وقته ازدواجشه ولی چون بابانداریم خیلیا که رفتیم خواستگاری قبول نکردن فکرمیکنن مامانم سربارشون میشه طفلی مامانم ۳۰ساله ماروتنهابه دندون کشیده دعاکن یه عروس خوب وفهمیده مثل شماگیرش بیاد😔

خواهر شوهرای خودم دوتاشون فهم و شعور دارن خبر میدن

یکی دیگه اش با مامانش همدسته همیشه سر زده میاد

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
2706