2737
2739
عنوان

خواهرشوهرا بیان فقط 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 134 پست
من خواهرشوهر وقتی کوچیک بوده باباشون فوت میکنن وچند سال کوچیک تر از شوهرمه ولی دوست دارم انقد شوهر م ...

عه چه جالب خواهرشوهر منم همین شرایطو داره

اونم وقتی نزدیک بودیم میومد سر میزد البته انصافا حتما روز قبلش زنگ میزد میگفت

یا با هم بیرون میرفتیم

شوهرمم جایی لازم بود میبردش

ولی خب دختر خوبیه اصلا مزاحم نبود اگه خودمون برنامه ای داشتیم  اصلا ناراحت نمیشد طفلی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با وجودی که با زن داداشم خیلی صمیمی هستیم نه اون و نه من بیخبر خونه هم نمیریم

خواهرشوهرامم همینطور با وجودیکه رابطمون خوبه اما بیخبر نمیان

در مورد اینکه منو جایی ببر

چون ما توی صدرا که یه شهرک بزرگ وصل به شیراز هستیم

اگه داداشم شیراز باشه و داره میاد خونه و کاری داشته باشم حتما بهش میگم اونم با جون و دل واسم انجام میده

نه متاهله دوتا بچه داره شوهرش وسیلع نداره اینو ببره وقتم نداره با ما میاد یا زنگ میزنه بیاید دنبالم

خب یعنی هرروز زنگ میزنه که بیان دنبالم؟؟؟ 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2728

هرگز نگفتم منم ببر 

یا من میام 

چرا هفته یک بار عصر سر می زنم ولی قبلش میگم

اون چون دلم برای بچه های برادرم پر می کشه طی یک هفته واقعا خودمو کنترل می کنم نرم

فردا جهان به سیطره شهسوار ماست.

فقط دعوت کردنی میریم اونم شاید سالی یکبار یا دوبار 

نه اصلا نمیگم جایی ببر منو 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خب یعنی هرروز زنگ میزنه که بیان دنبالم؟؟؟ 

هروز نه آخر هفته ها اکثرا خودش میاد خونمون ماهم اگه جایی بخوایم بریم مجبوری اونم باید ببریم مثلا در ماه ۳ تا آخر هفته با مائع

2738
چیکار کنم که متوجه بشع من ناراحتم از این موضوع ؟ نمیخوام بی احترامی کنم.

چجوری بگه آدم که طرف ناراحت نشه آخه!

اینو بهش هدیه بده:

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
وااااای‌خدا‌دعا‌کن‌منم‌بچه‌داداشمو‌بغل‌بگیرم حاظرم‌هر‌روز‌پیش‌من‌باشه

انشاالله ب زودی بغلش بگیری ن اخه هروزم بده مامانش حرص میخوره گناه داره بخدا 😅

ماخودمون میگیم خیلی نیار پایین بزار بد عادت نشه هروقت خودت امدی بیار با خودتم ببر ولی بس ک جوجه اش شیطونه کم میاره  میاره پایین میگه نگهش دار 

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

شوهر من ولی آژانس شخصیه خواهرشه از اون ور شهر زنگ می زنه بیا منو ببر بیار

یادمه یه بار ساعت 3 از هواپیما پیاده شدیم به حسین زنگ زد 3 و نیم بیا فلان جام

حسین منو فرستاد خونه مادرم رفت دنبالش

فردا جهان به سیطره شهسوار ماست.
2706