2737
2739
عنوان

خواهرشوهرا بیان فقط 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 134 پست

من یه بار به ی داداشم گفتم منو سر راهت ببر خونمون به شوخی گفت به شوهرت بگو . هرچی التماس گرد شوخی کردم نرفتم باهاش وایستادم تا شوهرم بیاد !!!

رگ خواب این دل تو دست تو بوده.....ترک های قلبم شکست تو بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
داداشه بیکار باشه زنگ بزنم اژانس عمرا😝

😂😂😂😂

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

یکی از داداشام سکته کرده بود بیمارستان بود رفته بودم ملاقاتی اون داداشم که زنش اجازه نمیده بریم خونشون هم بود همین که دیدمش اینقدرررر گریه کردم اصلا الان هم یادم میاد گریه ام میگیره 

بخدا ابجیها ذاداشا رو دوست دارن زن داداشا یه خورده مهربون باشین

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
یکی از داداشام سکته کرده بود بیمارستان بود رفته بودم ملاقاتی اون داداشم که زنش اجازه نمیده بریم خونش ...

آخی آره خیلی بده اینجوری . حالا ما زنداداش بزرگم خوبه ماهی یکی دوبار همو دعوت میکنیم . اما دومی که فامیله کلا زورکی همش هم لج میکنه و نامردی

رگ خواب این دل تو دست تو بوده.....ترک های قلبم شکست تو بوده

از همین تریبون اعلام میکنم اونایی که همش بی دعوت میرن خونه داداششون و اصلا فکر نمیکنن عروسشونم تو اون خونه حقی داره.خیلی بی فرهنگ هستن.چون بعضی وقتامردا حرف حساب حالیشون نیست و به زنشون میگن خونه برادرشه جرا نیاد.خب خونه زنشم هست زنشم حقی داره تو اون خونه

بی فرهنگتر و بیشعورتر از اونام کسایی هستن که زنگ میزنن داداش بیا منو ببر فلان جا.خجالت بکش خانم😳

شرط چاقو مُرد
2738

برادر من ایران نیستند

قبل کرونا سالی یه بار همه مون رو دعوت میکردن یه کشور دیگه که دورهمی بریم 

همه هزینه رو خودشون میدادن

اگه هم بتونیم ویزا بگیریم میریم سه ماه می مونیم خونه شون😁

دیگه بی خبر رفتن و جایی بردن نداریم

😁
چقدتونازومهربونی خدابهتریناروبرات بسازه عزیزم ♥️منم یه برادردارم که وقته ازدواجشه ولی چون بابانداریم ...

ممنون عزیزم همچنین برای خودت مهربون شوهرم وظیفشه و اون به مادر احتیاج داره تنها کسشن تو دنیا بعد خدا و اینکه امیدوارم هیچوقت مادرتون محتاج هیچکس جز خدا نباشن و اینکه یه عروس بادرک وشعور و مهربون نصیبتون بشه 

مدیونی اگه تاپیکی بود که اسی عکسشو گذاشت منو تگ نکنی جیگر😂
ممنون عزیزم همچنین برای خودت مهربون شوهرم وظیفشه و اون به مادر احتیاج داره تنها کسشن تو دنیا بعد خدا ...

میگم باشعوری واسه همینه خدااندازه قلبت برات بخوادانشاالله ...ممنون ازدعای قشنگت ♥️

من خودم خواهرشوهر نیستم ولی خب خونه خواهر شوهرام میرم خیلی رعایت میکنم ولی اونا اصلا

خب گلم از این تکنیک استفاده کن جواب میده. اما حواست به لحن گفتنت باشه که خدایی نکرده متوجه نشن دروغ مصلحتی میگی یا فک کنن تیکه انداختی

بگو یه دوستی دارم که جاریش یا خواهرشوهرش یا فلان کسش بدون هماهنگی میاد خونشون یا فلان کارو میکنه(=اون کاری که دوس نداری انجام بده رو بگو) بعدش بهش محبت کن تا فکر نکنه تیکه میندازی. اگرم استوری اینستا یا واتس آپتو چک میکنن در مورد احترام و شعور و غیره مطلب بزار ولی حواست باشه تیکه شاخ نزاری که حساس نشن. قصدت فقط آگاه کردنشون باشه

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
2706