2733
2734
عنوان

کمک!کسی هست ماکارونی بلد باشه؟😅😬

151 بازدید | 23 پست

خب بچه ها اول اینکه سلام

بعد اینکه من میخوام اندازه ۲نفر ماکارونی بزارم ولی دفعه اولمه و واقعا نمیدونم چیکار کنم خشت و بی مزه نشه

راهه حل یا ترفندی سراغ دارین؟

بدترین نوعِ دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره!میشوره میذارتت کنار اما تو تازه نوشتی،اختزام خوذتو نکه داز..!:/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره که مقدار خوراک اون دو نفر چقدر باشه😁

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸
2731

پیاز سرخ میکنی با فلفل دلمه و چرخ کرده یا سویا تفت میدی نمک و فلفل سیاه و زردچوبه میزنی رب فراون بزن قشنگ رنگش قرمز بشه اویشن تو مواد ماکارونی بدمزه میشه من امتحان کردم نزن بعد اب جوش رو توش نمک و زردچوبه بریز ماکارونیا رو من به سه قسمت تقسیم میکنم میریزم تو اب بعد ابکش میکنی با ته دیگه نون یا سیبزمینی یه لا مواد یه لا ماکارونی دم بذار.

با پیاز گوشت چرخ کرده و قارچ بپز خیلی خوشمزه میشه ته دیگم سیب زمینی کنجدی روغن بیشتر بزن یه خورده چر ...

میشه بجاش مرغ زد؟من نهایتش مرغو سوسیس دارم🫠

بدترین نوعِ دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره!میشوره میذارتت کنار اما تو تازه نوشتی،اختزام خوذتو نکه داز..!:/
بستگی داره که مقدار خوراک اون دو نفر چقدر باشه😁

ی بشقاب پر😃

موادت زیاد خشک نباشه هم روغن باید به اندازه باشه هم سس گوشتت و موادت هم باید سر نمک باشه 

تو آب ماکارونی که میخوای آبکش کنی زرد چوبه و نمک بریز 

وقتی هم ماکارونی رو آبکش کردی بازم بهش نمک بپاچ کمی 

فلفل دلمه و ی حبه سیر کوچیک هم حتما بریز و اویشن

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
من ماکارونی فرمی رو خوب درست میکنم بکارتون میاد؟ 

اره دقیقا اگر زحمتتون نشه ممنون میشم

ته دیگ بزار یا نون.    رب هم. به میزان لازم بزن اگه سبزی داری تازه. یکم بریز روی ماکارونی ...

هنین جعفری اینا؟