2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی میگی عزیزم تا حالا ۵دقیقه زیر آفتاب اهواز نشستی ببینی چه حالیه؟؟

من ماهشهر بودم تو تابستان دقیقا تو مرداد و شهریور واقعا بهتون حق میدم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2742
واقعا برای شما متاسفم با رفتن اون یک نفر اگر ناقل باشه دو نفر دیگه ناقل میشن با اون دونفر چهارنفره و ...

وا چقدر بی ادبی

درسته کرونا هست،،حالا مردم خیلیم رعایت میکنن؟

استرس کنکور از استرس کرونا بیشتر شده 

🤵‍♀️💗🕊
2738

چی شد دوستان؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
عزیزم شما احساستون ب عقل داره غلبه میکنه ک بنظرم کاملا درست و منطقیه...ادم چرا باید باعلم ب اینکه در ...

عزیزم یه نفر مثل خواهر من که یکسال نشسته کل زندگیشو گذاشته که بهترین رتبه رو بیاره داره ضربه میخوره از این موضوع ،اونایی که درس نخوندن که هیچ وضعیتشون مشخصه اما امثال خواهر من که تمام توانشونو گذاشتن خسته میشن نتیجش میشه اینکه ادم درسخون خراب میکنه و بقیه که ضعیف تر بودن میرن جاشون میشینن تو دانشگاه .
به نظر شما یکسال دیرتر دکتر شدن مشکل نداره ولی از نظر منی که سختی کشیدنای یکساله خواهرمو دارم میبینم داره . 

ببخشید البته 🙂

باشد که نباشیم بدانند نماندن بلدیم.          
عزیزم شما احساستون ب عقل داره غلبه میکنه ک بنظرم کاملا درست و منطقیه...ادم چرا باید باعلم ب اینکه در ...

دقیقا من عقلم میگه امادگیشو دارم برم کنکورو بدم ولی اگه نیم درصد به خاطر من خانوادم چیزیشون بشه که بیماری زمینه ای دارن خودمو نمیبخشم واقعا منم دلم نمیخواد یه سال دیگه از عمرمو بشینم برا کنکور اگه بدونم امنیتم تامینه و شرایط اوکیه دلم میخواد هر چه زودتر تموم شه ولی نیست مشکل اینجاست 

عزیزم یه نفر مثل خواهر من که یکسال نشسته کل زندگیشو گذاشته که بهترین رتبه رو بیاره داره ضربه میخوره ...

ن گلم حرف شماهم منطقیه..ولی واقعا کرونا وحشتناکه.ادم ی درصد احتمال بده با ابتلای ب کرونا بمیره..بازم حاضره ریسک کنه...خواهرتون هم حق دارن.انشالله بهترین رتبه رو کسب کنن واسه کنکور و موفق باشن درکنارتون

2706