2733
2739
دوست عزیز من فقط خبر از تو کانال خبر گذاشتم اگه دقت کنید نوشته اگه دست من بود  تعطیل میکردم 😊

عشقی کار میکنن دیگه ازینور گرونی از اونورم هر کی ی ساز تعطیلی میزنه 

جواب ملتم معوم نیس با کیه !

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حریرچی تو یه سخنرانی میگفت ما میدونستیم با بازگشایی و شکستن قرنطینه فاجعه در راهه و قراره آمار بره ب ...

خیلی اوضاع خرابه کادر درمان واقعا خسته وضعیف شده خدا بهمون رحم کنه🙏❤

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
نهایتا کنکور رو تو حیاط دانشگاها برگزار کنن چون دانشگاهها که حیاطاش بزرگن مثلا مشهد دانشگاه فردوسیش ...

چی میگی عزیزم تا حالا ۵دقیقه زیر آفتاب اهواز نشستی ببینی چه حالیه؟؟

امضام جعل شده انگشت میزنم  
اگه واقعا بخاطر کرونا میخاست لغو بشه که تالارا و اماکن هم میبستن

بستس دیگه تالارها

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738
چی میگی عزیزم تا حالا ۵دقیقه زیر آفتاب اهواز نشستی ببینی چه حالیه؟؟

نه نمیدونم چه. جوریع با مشهد مقایسه کردم خخخ

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
والا یه جوری میگنکنکور ندین مثه اینه که بگن جمع کنین از ایران برین در این حد غیر منطقی من خودم ۳ سال ...

عزیزم شما احساستون ب عقل داره غلبه میکنه ک بنظرم کاملا درست و منطقیه...ادم چرا باید باعلم ب اینکه درصد ابتلا ب کرونا بالا میره حاضر ب برگزاری کنکور بشه؟حالا یکسال دیرتر تو این مملکت دکتربشن فک نمیکنم ب جایی بربخوره..خدا سایه ی عزیزانتو بالای سرتون نگه داره

عشقی کار میکنن دیگه ازینور گرونی از اونورم هر کی ی ساز تعطیلی میزنه  جواب ملتم معوم نیس با کیه ...

من که پسرم اوتیسمه به خطر کرونا۳ ماه کلاس توانبخشی نداشت از خرداد شروع شده بود دوباره که اونم باز از امروز از چهارتا کلاسش دو تا از کلاساش دوباره تعطیل شد خیلی لطمه میخورن بچه های اوتیسم بدون کلاس انلاینم براشون کاربرد حضوری را نداره 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیز منم منظورم با همون مسئولین بود به دل نگیر

2706