2737
2739
عزیزم یه نفر مثل خواهر من که یکسال نشسته کل زندگیشو گذاشته که بهترین رتبه رو بیاره داره ضربه میخوره ...

شما میگی یه سال من سه ساله دارم میخونم ولی فقط به خودمو سختیایی که کشیدم فکر نمیکنم من به اطرافیانمو خیلیای دیگه هم فک میکنم خود خواهیه به خاطر سه سال سختی من حتی حتی یه نفر بمیره 

ن گلم حرف شماهم منطقیه..ولی واقعا کرونا وحشتناکه.ادم ی درصد احتمال بده با ابتلای ب کرونا بمیره..بازم ...

ممنونم عزیزم ❤️بهترینارو برات ارزو دارم بازم ببخشید که تند حرف زدم 😅

درست میگی الان من هم خودم اینترن هستم برام ابلاغ خورده بود ،مادرم اجازه نداد برم چون خودم مشکل ریوی دارم و به پدرمم که پزشک هستش هم اجازه نداد به خاطر من  .شرایط خانواده ها مشابه هستش کاملا ولی باید یه راه حل درست پیدا کنند .

باشد که نباشیم بدانند نماندن بلدیم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها چی شد؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2731

📍وزیر بهداشت: سالم‌ترین شیوه برگزاری کنکور را اعلام می‌کنیم

🔹در اولین فرصت مناسب اعلام خواهیم کرد که چه شرایطی مناسب برگزاری کنکور خواهد بود.

🔹تلاش می‌کنیم سالم‌ترین شیوه با رعایت کلیه پروتکل‌ها را برای برگزاری کنکور اعلام کنیم.

🔸احتمال این‌که از ۱۵ شهریور، همزمانی کووید ۱۹ با آنفلوآنزای فصلی را داشته باشیم، بعید نیست.

🔸اگر کار به بعد از اواسط شهریور بکشد، با حذف کنکور مواجه خواهیم شد./ فارس

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
تغییر نکرد فکر کنم/:

اخرین خبر اینه که من گذاشتم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊