2737
2739
عنوان

خاستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 57 پست
فقط دعا کن برگرده برگرده برگرده انبلاک کنه 

عشقم تو هم اقدامی کن اونهمه اون ب پات افتاده و تو نرفتی غرورش خورد نشده تو یبار بپرسی خورد میشی. 

البته خودت میدونی باشه دعا میکنم 

فقط از عمق وجودته که میتونی خدا رو حس کنی.... ❤️💜
عشقم تو هم اقدامی کن اونهمه اون ب پات افتاده و تو نرفتی غرورش خورد نشده تو یبار بپرسی خورد میشی.&nbs ...

چه جالب من این پیام تورو و این صحنه رو قبلا دیده بودم واییییییییی چه اشنا بودددد برام.....ببین من ادم خودخواهی نیسم خب یک بار رفتم ازش بابت یه موضع عذر خواهی کردم شب قبل اینک کات کنیم بش گفتم کاری نکن من بیام حس بدی بم دست میده گفت تو ی بار این کارو کردی من هزار بار احساس میکنم این الکی اسم یکی دیگرو گذاشت بیوش الکی بلاک کرده ببینه من چیکار میکنم ولی خب تلگرام و اینستا بیوش اسم یکی دیگه اس جز واتسپ تو واتسپ هیچ اسمی نذاشته قبلا تو واتسپش اسم من بود ی طرف فکر میکنم با یکیه چون یه مدت تو واتسپ کل داشنگاه بیو اینو دیدن که اسم منه گفته زشته الان اسم عوض کنم تند تند....نمیدونم پاک گیج شدم ..من یه خاستگار عاااااااااااالی همه چیز تموم داشتم دو سال پیش 19سالم بود مغرور ترین مردی بود که دیدم با تمام غرورش باز میومد سمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب من این پیام تورو و این صحنه رو قبلا دیده بودم واییییییییی چه اشنا بودددد برام.....ببین من اد ...

حس میکنم خودتم نمی دونی چیکار میخوای بکنی 

یا کلا بیخیال شو و برو پی زندگیت 

یا حداقل با ی شماره دیگ بهش زنگ بزن و دلیلشو بپرس 

ببین ته دلت ب کدوم راضی هستی اگه غرورتو در نظر نگیری همین دیگ 

فقط از عمق وجودته که میتونی خدا رو حس کنی.... ❤️💜

چه عوضیه.باهاش رابطه که نداشتی؟

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731

ما دخترا خیلی احمق وساده ایم تو رو نمیگم خودمو میگم

خررر بودم

چرا فکر میکنیم یه پسر بخاطر ما قید همه چیو میزنه انقدر توگوشم خوند که بعد تو ازدواج نمیکنم نمیتونم کسیو جات ببینم تمام زندگیم تویی عشقم تویی چقدر بغض کرد وگریه ش گرفت 

گفت خودکشی میکنم وفلان

من احمق باورش کردم فکرکردم دوستم داره بااینکه خودم ذره ای دوسش نداشتم فکرکردم بهش علاقمند میشم

هه

تموم کردیم ولی دوسه ماه بعدش ازدواج کرد

دیگه هیچکسو باورندارم

عشقی نیست

هیچکس عاشق نیست هییییچکس

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤

غرورت رو حفظ كن اساسيييي

ببين منم مثه توام، دختراي خيلي مغرور بيفتن تو مسير شكستن غرور ديگه ته نداره! يني يهو ميبيني دهنت سرويس شده طرفم وقيح تر شده! من اين راهو رفتماااااا! انگار اطرافيانت عادت ميكنن هميشه از در قدرت و غرور ببيننت ! بعد كه مثلا يه بار ميگي بذار ديگه مغرور نباشم هي ادامه ش ميدي، نميدونم چي ميشه ولي از درون خالي ميشي... براي من اينطور بود و همه غرورم رو دادم پاش! تهش همون ادم ميگه عه من مغرورتو دوس داشتم!! اينجورن...

توام با ذكر دندون لقش زمان رو بگذرون... به نظرم شخصيتش جوري ه كه برميگرده، البته اين حس من و برداشتم از همين چند جمله اي ه كه گفتي

2738

میدونم سخته 

شمار تو عوض کن

ی مدت برات سخته،شایدبشینی گریه هم بکنی،

اگه وابسته اش شده باشی تا آخر عمر از یادت نمی ره

ولی یادت باشه زود وابسته نشی،الان جدا شدن برای اون راحتر تا شما

چون بادیتفر دیگه شروع کرده

عجله نکن امید ب خدا باشه ،ببین قسمتت چیه

اگر با دلیل قهر میکرد میگفتم هزار قدم اون به سمتت برداشته یه قدمم تو بردار. اما این آدم معقول نیست. بهش فکر نکن خیلییی سخته اما اگه این دوره سختو بگذرونی و جلوی خودتو بگیری و سمتش نری بعدها دختر شادتری خواهی بود که غرورتو حفظ کردی و از خودت راضی میمونی 

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍
دهانی

بخاطر همونه عزیزم .انگار ازت سو استفادشو کرده زده شده .شوهرم همیشه میگه اگه پسر از طرف دختر به هر نحوی ارضا شه نمیگیرتش 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706