2733
2739
عنوان

خاستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 57 پست
بخاطر همونه عزیزم .انگار ازت سو استفادشو کرده زده شده .شوهرم همیشه میگه اگه پسر از طرف دختر به هر نح ...

مشاورم میگفتش ک دیدی باهاش راه نمیایی و بهش راه نمیدی برای رابطه جنسی رفته....ولی اخه نمیفهمم بخدا جوری نبود بش شک کنم اصلا اصلا اصلا....این و میخواستم بنویسم گفتم بنویسم ملت میخوان نصیحت کنن و بدو بیرا بگن

مشاورم میگفتش ک دیدی باهاش راه نمیایی و بهش راه نمیدی برای رابطه جنسی رفته....ولی اخه نمیفهمم بخدا ج ...

عزیزم ما حق قضاوت نداریم بد و بیراه بگیم بهت .اینا اقا رو  که کلا دیگه بیخیال شو .از این به بعد کلا وا نده .با هرکس دوست شدی نزار بهت دست بزنه ازش با فاصله بشین اینطوری مطمئن باش میاد خاستگاری

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما حق قضاوت نداریم بد و بیراه بگیم بهت .اینا اقا رو  که کلا دیگه بیخیال شو .از این به بعد ...

درسته خودم خیلی پشیمونم جدا از پشیمونی عواقب خوبی نداره جوری بودم که رفتم دکتر از شدت توهم حتی جوری شدم فکر کردم خدایی نکرده پریود نشم دیگ در این حد اونم دهی دم به دیقه میگفت من هستم اتفاقی نمیوفته افتادم خودم کردم خودم میام میگیرمت یه بار میاییم خاستگاری بابات میگ نه دفعه دوم دفعه سوم بازم میایم جدی میگفت من مطمعنم جدی بودش ...ولی خیلی پشیمونم دیگ به خدا قول دادم این کارو نکنم 

درسته خودم خیلی پشیمونم جدا از پشیمونی عواقب خوبی نداره جوری بودم که رفتم دکتر از شدت توهم حتی جوری ...

پشیمونیت خیلی خوبه عزیزم .خداروشکر از زندگیت بیرون رفت ممکن بود دختریتو ازت بگیره اونوقت چیکارمیکردی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
پشیمونیت خیلی خوبه عزیزم .خداروشکر از زندگیت بیرون رفت ممکن بود دختریتو ازت بگیره اونوقت چیکارمیکردی

غیر ممکنه من اینکارو بکنم چون قصد ازدواج دارم همه ام میدونن اینو....حاظرم بمیرم ولی هیچ رتبطه ای با دوس پسرم نذاشته باشم در این حد 

غیر ممکنه من اینکارو بکنم چون قصد ازدواج دارم همه ام میدونن اینو....حاظرم بمیرم ولی هیچ رتبطه ای با ...

خب خداروشکر .انشالله یه بخت خوب قسمتت بشه

این تجربرو منم داشتم خدا نکنه باز اتفاق بیوفته

من دارم آتیش میگیرم خیلی حالم بده هیچکس نمیدونه

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
2738
من دارم آتیش میگیرم خیلی حالم بده هیچکس نمیدونه

منم یه خاستگار خوووووب عالی که خودم جذبش کرده بودم داشتم ک رفت یکی دیگرو گرفت مطمعنم زنشو دوست نداره و من هم فراموشش کردم البته یکی و جاش اردم برای منم خیلی سخت بود اما خدا خواست فراموشش کنم بهترین پسری بود که دیدم تو زندگیم پسری بود ک از بچگی ارزوشو داشتم

میدونی بنظر من فقط باید میگفتی پشیمون میشی از این کارت تا اونروز خداحافظ. اینجوری بخاطر این حرفت خود ...

سلام...پسره یه هفته اس که برگشته کلی التماس که برگرد اما قبولش نکردم ...ازش توضیح خواستم نمیگفت بهم اخر  گفت رابطه داشتم باهاش

ما دخترا خیلی احمق وساده ایم تو رو نمیگم خودمو میگم خررر بودم چرا فکر میکنیم یه پسر بخاطر ما قید ه ...

سلام...پسره یه هفته اس که برگشته کلی التماس که برگرد اما قبولش نکردم ...ازش توضیح خواستم نمیگفت بهم اخر  گفت رابطه داشتم باهاش

اخ خیلی دلم میخواست بپرسم هی اومدم بپرسم هییییییییی اومدم تایپ کنم غرور لعنتیم نذاشت

فدای سرت ی ادم استباهی تو زندگیت بود کسی ک ن ب باره ن ب داره عکستو استوری کنه و بیوش اسم تو باشه بعد باهات کات کنه و بره با یکی دیگه دوباره همون حرکتا با نفر بعدی معلومه ادم قابل اعتماد و اتکایی نیست.حتما همین کارو بکن اگه ی در صد برگشت قشنگ از خجالتش دربیا و برای همیشه بزارش کنار.

سلام...پسره یه هفته اس که برگشته کلی التماس که برگرد اما قبولش نکردم ...ازش توضیح خواستم نمیگفت بهم ...

رابطه داشته؟! 

خوب کردی قبول نکردی 

فقط از عمق وجودته که میتونی خدا رو حس کنی.... ❤️💜