2726
عنوان

خاستگار

561 بازدید | 57 پست

سلام دخترا...من یه همکلاسی داشتم که به گفته ی خودش منو میخواس و قصدش هم با من ازدواج بود کارمند عادی قراردادی شهرداری بود اوایل رابطه من اینو ابدا نمیخواستم به دلم نمینشست هیچیش از طرفی دلمم نمیومد کات کنم ی بار به ی بهونه کات کردم گفت خودکشی میکنم و دو دفعه ام جلو گریه کردش همشم حرف ازدواج و میزد بهم حتی منو برد بازار طلا حلقه ست دیدیم بهم گفت بریم یافت اباد سرویس ببینیم شماره مامانتو بده حرف بزنم باعاش با مامان من بریم بیرون چهار تایی ناهار بخوریم عکسمون استوری کرده بود ابجیاش دیده بودن کل فضا مجازی اسمم بیوش بود بم میگفت بری میمیرم واین حرفا حتی میگفت من با معقوله مهریه مخالفم خونه میزنم به نامت به جا سکه و خیلی راجب خانوادشس میگفت بم ک تو تک عروسی خیلی دوست دارن بابام حمایتم میکنه ولی توام انتظاراتت و یکم بیار پایین و این حرفا جوری بود که منم کم کم وابسته اش شدم و به خانوادم گفتم همکلاسیم بعد امتحانا میاد خاستگاری....تقریبا سه روز در هفته بیرون بودیم اوایل اصلا تعصب نداشت روم ولی بعدا حساس شد...یهو دو روز پیش بی دلیل بم پیام داد نمیخوام باهم باشیم منم گفتم باشه خدافظ اونم خدافظی کرد و از همه جا منو بلاک کرد و اسم یکی دیگرو زد تو بیوش همهجا اسمشو زده....خیلی غصه میخورم فکرم خیلی مشغوله دلیل جدایی رو نمیفهمم نپرسیدم ازش غرورم و باید حفظ میکردم  از طرفی مشاورم میگفت بازیت داده ولی اخه به رفتاراش نمیخورد بازی بده منو با عشق بغلم میکرد حس میکنم بازی نبوده هر چی بوده بازی نبوده...الان دلم میخواد برگرده فقط حالشو بگیرمممممم..

عجب آدمی 🤦‍♀️🤦‍♀️لحظاتت رو بخاطر کسی که اینجوری بهتون بی رحمی کرده خراب نکنین اخه کاملا بی دلیل مگه میشه 😶

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخ خیلی دلم میخواست بپرسم هی اومدم بپرسم هییییییییی اومدم تایپ کنم غرور لعنتیم نذاشت

اومده خواستگاریت و حق داشتی بدونی ولی درکل مشخصه که ادم هرزه ای بوده

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

مادرش مخالفت کرده شک نکن 

من یه خواستگار داشتم یه جلسه بیرون با هم حرف زدیم انقدر از من خوشش اومده بودو تعریف میکرد بعد گفت جلسه بعد قرار بزاریم با مادرامون بیرون گفتم اکی دیگه ازش خبری نشد فقط بهم پیام داد برام ارزوی خوشبختی کرد خوب تابلو مادره ریده بهش دیگه شما هم شک نکن مامانه مخالف بوده

بازی بوده و بهتره باهاش کنار بیای

نمیان بگن عزیزم من قصد گول زدن تورو دارم،میگن دوست دارم و از این گلشعر دیگه

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂

میدونی بنظر من فقط باید میگفتی پشیمون میشی از این کارت تا اونروز خداحافظ. اینجوری بخاطر این حرفت خودتو قوی میکردی و یجورایی اونم پشیمون میکردی میدونی این حرف باعث میشه مدام ب فکر این باشه ک تو میخای چیکار کنی و مدام خوبی هاتو میدید حتی اگه نبینتت دیگ باعت میشد تو فکرش بزرگت کنه دائم طرفو باهات مقایسه کنه و پشیمون بشه بدون اینکه کاری کنی. و اونموقع حتی شاید دیگ نخواییش و ب خودت سرو سامون بدی و یا حتی ب غلط کردن بیفته و ببخشیش و قدرتو بدونه 

فقط از عمق وجودته که میتونی خدا رو حس کنی.... ❤️💜

الان همه میگن مانع ازدواج مسایل مالی بله سکه ۱۰ تومنی طلا گرمی یه تومن سنگینه ولی بالای ۵۰ درصد مانع ازدواج مادر پسران نمیزارن پسراشون زن بگیرم دخترو زود شوهر میدن بره ولی پسر تا وقتی زنده ان باید خونه اونا باشه

2706