2737
2739
عنوان

این متن بخونید اگه از مرگ میترسید

| مشاهده متن کامل بحث + 3398 بازدید | 91 پست

تو برنامه زندگی پس از زندگی هم یه اقایی میگفت قبل اینکه تصادف کنه روحش از بدنش خارح شد

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه سعی میکنم انسان خوبی باشم ،به کسی ضرر مادی و معنوی نرسونم. تنها گناه من اینه نماز نمیخونم ...

من نمازمم میخونم ولی حجابم و روزم ...  البته حجابمم خیلی بد نیس 

2728
نظر قران در مورد مرگ چیه ؟

اینکه سختی یا راحتی جان دادن به اعمالمونه نه به اینکه با چه حادثه ای می‌میریم، هر قدر تعلقاتمون به دنیا بیشتر باشه سخت تر روح از جسم کنده میشه و سخت تر جان میدیم  و هر قدر سبکبال تر باشیم و مشتاق لقای خدا راحت تر

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
من مرگ رو تجربه کردم هیچی نمیفهمی من حتی تو خونه با شوهرم حرف میزدم و میگفتم چرا جوابمو نمیده قهرم ک ...

وایییی تروخدا بیشتر توضیح بده عزیزم چی شد یهو مرگ تجربه کردی

من مرگ رو تجربه کردم هیچی نمیفهمی من حتی تو خونه با شوهرم حرف میزدم و میگفتم چرا جوابمو نمیده قهرم ک ...

خداوکیلی

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
2740
من همیشه سعی میکنم انسان خوبی باشم ،به کسی ضرر مادی و معنوی نرسونم. تنها گناه من اینه نماز نمیخونم ...

ببین خدا در قبال نعمت هاش چیز زیادی از ما نمیخواد، ما به دنیا اومدیم تا بندگی کنیم و یکی از مهمترین نشانه های بندگی خواندن نماز و عبادت کردنه، به نظر من حیفه آدم خوبی مثل شما لذت عبادت خدا رو نچشه 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
من نمازمم میخونم ولی حجابم و روزم ...   البته حجابمم خیلی بد نیس

منم حجابم خیلی بد نیست.ولی نمیدونم خدا برام چه چیزی درنظر میگیره.بخاطر نماز و روزه چه مجازاتی قراره برام تعیین بشه نمیدونم.