2737
2734
عنوان

این متن بخونید اگه از مرگ میترسید

| مشاهده متن کامل بحث + 3398 بازدید | 91 پست
ببین خدا در قبال نعمت هاش چیز زیادی از ما نمیخواد، ما به دنیا اومدیم تا بندگی کنیم و یکی از مهمترین ...

😢😢😢 میدونی من الآن ۲۴ سالم شده ،از ۹سالگی نماز برام واجب بود که نخوندم.عذاب وجدان نماز قضای اون سالها برام رنج آوره.بهش فکر میکنم حالت افسردگی بهم دس میده.

منم حجابم خیلی بد نیست.ولی نمیدونم خدا برام چه چیزی درنظر میگیره.بخاطر نماز و روزه چه مجازاتی قراره ...

کتاب سرنوشت انسان اثر آقای عالی رو بخون پنج جلده جلد اولش اگه اشتباه نکنم تو نت رایگان هست 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😢😢😢 میدونی من الآن ۲۴ سالم شده ،از ۹سالگی نماز برام واجب بود که نخوندم.عذاب وجدان نماز قضای اون س ...

هر وقت شروع کنی دیر نیست عزیزم، منم یه دوره ای نمازام رو به خاطر لاک لعنتی از دست دادم اما کم کم قضاشون رو خوندم 

2728
من نظر قرآن در این مورد رو بیشتر قبول دارم 

میشه بگی؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2740

من پسرعمم تو ماشين بودن تصادف كردن ماشينشون اتيش گرفت زنده زنده سوختن و مردن صداي زجه هاشون ميومده فيلم گرفته بودن مردم 

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍

چی میگی بابا 

اشناهامون خانوادگی تصادف کردن ماشینشون اتیش گرفت همه هم مردن فقط زنه قبل از مرگش حدود ۸دقیقه بالا تنش بیرون بود و پایین تنش داخل ماشین فیلمشم هست ک زنده بود و همش دستاشو تکون میداد بعد چن دقیقه تموم کرد

ینی اینم درد نکشید؟؟؟؟

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

استارتر بله همینطوره ، من کامل تحقیق کردم ، حتی کسی که با تیر کشته میشه حتی صدای تفنگ رو هم نمیشنوه و روح زودتر از بدن جدا میشه ، مرگ اصلا دردناک و ترسناک نیست ولی اعمال ما بعد مرگ میتونه وحشتناک باشه ، کتاب آن سوی مرگ کتاب فوق العاده زیبایی در مورد سه تجربه پس مرگ هست

میشه بگی؟

اینکه سختی یا راحتی جان دادن به اعمالمونه نه به اینکه با چه حادثه ای می‌میریم، هر قدر تعلقاتمون به دنیا بیشتر باشه سخت تر روح از جسم کنده میشه و سخت تر جان میدیم  و هر قدر سبکبال تر باشیم و مشتاق لقای خدا راحت تر

چی میگی بابا  اشناهامون خانوادگی تصادف کردن ماشینشون اتیش گرفت همه هم مردن فقط زنه قبل از مرگش ...

چرا مبزنی 

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته
هر وقت شروع کنی دیر نیست عزیزم، منم یه دوره ای نمازام رو به خاطر لاک لعنتی از دست دادم اما کم کم قضا ...

سرچ میکنم.ممنون.منم باید از یه جایی استارت بزنم.قضاهامم تا جایی که میتونم بخونم.مثلا ۶۰ سالم شد بدونم چندسال قضا دارم.