2733
2734
عنوان

بیاین بازی😍🗣

| مشاهده متن کامل بحث + 3703 بازدید | 504 پست
باش از یک تا ۱۰ به دسپتخت خودت چندمیدی

مهمون بیاد 8و نیم 9.

واسه شوهرم 6-7... واسه خودم 2 و 3.....

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقیقت

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
مهمون بیاد 8و نیم 9. واسه شوهرم 6-7... واسه خودم 2 و 3.....

😂😂😂😂😂😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2731
حقیقت

لحظه ای که میخواستی از ترس دور از جونت سکته رو بزنی تعریف کن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738
اخه پولام پیش مامانمه ولی هر وقت میگم چقد دارم میگه هیچی...😐😐🤐🤐 مامانم نقش بانک مرکزی رو بازی م ...

مامان من پولای عیدیمو ور میداره قایم میکنه بعد میگه خرج لباست کردیم...بهش میگم مادر من کلا اون لباسایی ک خریدی ۱۰۰ هزارتومنه من ۳۰۰ تومن عیدی گیرم اونده بود😁

کدوم قسمت بدنتو دوس نداری

دماغمو لبم و چشمم😶

کلا قیافمو ندوست😂

دوس داری فردا ک بلند شدی گوشیتو روشن کردی کی بهت پیام داده باشه؟ و چی گفته باشه؟

من بگم اینو؟😍

دوس دارم معلمم پیام داده باشه و گفته باشه کارنامت عالیه نگران نباش😂😂

من جرات

همین الان از تلویزیون خونتون فیلمی ک داره میزاره عکس بگیر

2706