2733
2734
عنوان

بیاین بازی😍🗣

| مشاهده متن کامل بحث + 3703 بازدید | 504 پست
میشه اون تایپکم ک گفتم توروخدا بیاین کمک رو جواب بدید؟ ذهنم خیلی مشغوله....بلد نیسم لینک بزارم ممنو ...

بیاین بچه هاااا

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخرین باری کع اسکل شدی کی بود؟ به چه دلیل

سه سال پیش یه پسره بود شاخ محل همه تو ارزوش بودن اینم همش بهم گیر میداد منم فک میکرم دوسم داره خاک تو سرم . یه روز مهمون اومده بود خونمون منم رفتم واسه بچه ها بستنی بخرم  اینم یهو چنان با دوچرخش لایی کشید که تلپی پخش زمین شدم  بعد هر هر با دوستاش زد زیر خنده تازه من دوزاریم افتاد که این واسه دوستاش منو جلو اونا ضایع میکرده تا اونا بخندن تازه فقط اونا نبود اینقد منو جلو دوستاش ضایع میکرد تازه فهمیدم که بی شعور اسکولم کرده   خاکه همه عالم تو سرش  

خَنًدَتوً با دٌنیا عَوَضً نِمیکٌنَمً دِلبَرً خوش خَنًدهً مَن  
سه سال پیش یه پسره بود شاخ محل همه تو ارزوش بودن اینم همش بهم گیر میداد منم فک میکرم دوسم داره خاک ت ...

منم به جای تو میگم خاک تو سرش😂😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2740
کدوم تایپیک به منم بوگو 

اون تایپکی ک گفتم تورخدا بیاین کمک

اون تایپکی ک گفتم تورخدا بیاین کمک

بخدا خل شدم از بس بهش فک کردم😩