2733
2734
عنوان

بیاین بازی😍🗣

| مشاهده متن کامل بحث + 3703 بازدید | 504 پست
ضایع ترین دروغی ک گفتین🙃🙃

شاید این بوده... در اوج خوشحالی و دوری از همسرم بهش گفتم دلم واست تنگ شده😂😂😂.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
با شلوار پاره رفتم مدرسه🙈🙈 در تمام طول روز استرس داشتم. هنوز یادم میاد بار روانیش اذیتم میکنه😁😁

منم یکبار تو مدرسه یه کفش ضایع و صورتی جیغ خریده بودم تو حیاط دیدم همه دارن بهم نگاه میکنن و یه چیزی میگن منم گفتم شاید کفش من خیلی خاصه با غرور راه نیرفتم یهو نگا کردم دیدم کفشم کامل پاره شده انگشتام بیرونه☺☺☺

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یکبار تو مدرسه یه کفش ضایع و صورتی جیغ خریده بودم تو حیاط دیدم همه دارن بهم نگاه میکنن و یه چیزی ...

😁😁😁

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2742
داوطلب شید بازم

من خودم یه فیلمی ک الان دارم میبینم رو ب عنوان جرئت میزارم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2740
از عشق دوران جاهلیتت بگو😂

والا هنوز تو دوران جاهیلیتممم😅😅

عشق ک ن از پسرخاله مامانم خوشم میاد ب شدت ولی دوس ندارم باهاش ازدواج کنم نمیدونم چرا...ببخشین ی لحظه ..واقعااا چرا ؟ من خیلی خوشم میاد ازش و دوس دارم وقتمو با اون بگذرونم اما همیشه برا ازدواج ذهنم سمتش نمیره...الان برا خودم سوال شد🤥🤥🤔🤔🤔

والا هنوز تو دوران جاهیلیتممم😅😅 عشق ک ن از پسرخاله مامانم خوشم میاد ب شدت ولی دوس ندارم باهاش ازد ...

چندسالته

من ۱۷ سالمه...طبیعتا مجردم...پاکه پاکم..۰ تومن😑😶😶

😂😂😂😂😂

2706