1735
1810
عنوان

میخوام این تاپیکو پر بازدید کنم

7772 بازدید | 1065 پست

ختم صلوات من خودم بزرگ ترین مشکل که شاید کسی نداشته باشه رو دارم!!کلا میگم صلوات بفرستم برای رفع کرونا مشکل مالی کسی که واقعا مشکل خیلی بزرگی داره رو شایدبتونیم با صلوات ارامش بدیم هم به خودمون هم به دیگران خاهش میکنم با تمام وجود   صلوات بفرستید به خصوص به خصوص به بیمار ها 😔😔😔 ممنون میشم صلوات و بشمارید و بهم بگید  .. انشالله تا ۱۴۰۰۰ ادامه بدیم  خودم ۱۲۰۰ شماردم‌.. خواستم ازشما هم کمک بگیرم.. و اینکه این تاپیکو پر بازیدید کنید 😊 ممنون

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1805

500

به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع☺️
1771
من خودم معجزه دیدم جدی میگم...  خدا جون عاشقتم به اسمت قسم شکر گزارم اما اینم‌حل کن مرسی این &n ...

منم 59 تا میفرستم

ترخدااا واسم دعا کن دعا کن حاجتم زودی بده 

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟🥺

من ۱۱۴تابراسلامتی امام زمان وخانوادهم وکل مردم کشورم🌹💗❤🌹❤💗🌹

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
1794

۱۰تا  

برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستی؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡

هزارتا میفرستم به نیت حاجت روایی همه ی دوستانی که تو تاپیک هستن و استارتر عزیزم و به نیت خودم که به هدف بزرگی که دارم امسال برسم انشاءالله 

خدایا جز تو کسی رو ندارم خودت پشت و پناهم باش خودت برای من بسی..... 
1718