2733
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154460 بازدید | 2005 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

!!!!!! خوب شد شما جاری من نیستید🤣

عزیزم شما خونذی تاپیکو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نگفتم همه جاریا تو دهنی بخورنا من خودم با جاریم عین خواهریم البته اونم اولش خیلی دوست داشت کرم بریره دید نمیتونه حالا واقعاهمودوست داریم 

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
چرا!!!!!!؟مگه غیر اینه میتونی تو خلوت به همسرت بگی تیکه بهم میندازه بابت جهاز در صورتی که ما داریم ب ...

خود شوهرم تیکه مسائل مالی بهم میندازه.اونروز داشتم میگفتم برای دخترم فقط لباس برند میخرم.جلو بقیه برگشته میگه آره آخه اینا عادت دارن به مارک پوشیدن.هیچکسم بهش نخندید.ولی فکر میکنی اهمیت داره براش بگم تیکه میندازه

2731
ببخشید تاسیونه چیه؟ من متوجه نشدم

غذایی که برا خانم باردار میبرن با تزیینات ومخلفات رسمهای مسخره ی اصفهانه 

اصفهانیا نریزید سرما من خودم اصفهان بزرگ شدم اب اصفهانو خوردم خودمم اصفهانی میدونم ولی رسم و رسوماتون واقعا مذخرفه 

اصفهانم بدنیا اومدم کلا اصفهانیم بدتون نیاد راستشوگفتم 

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
2738
آره بزرگه

دقیقاعین منو شوهرم اختلاف سنیتون زیاده.نمیدونم برا شما اینجوریه یا نه ولی شوهرمن چون بزرگه  باید کوتاه بیادد همه جا به همه باید کمک کنه حتی اگه زنو بچه اش نون شب نداشته باشن شوهرم نبای  به من کادو بدا تولد بگیره اخه مادرو خواهرش ناراحت میشن کلا ما باید بمیریم آرزوهامونو به گور ببریم چون شوهرمون بزرگه این کارا جلفه نباید انجام بده

من با شما کاری داشتم؟توهینی کردم؟چیزی گفتم؟چرا نخود هر اشی میشید؟

ریپلای کردن نخود هر اش شدنه بی ادب؟

پس توام ک اون کامنتو ریپ کردی نخود هر آشی!نظر دادن آزاده اگر نمیدونستی بدون

ضمنا بی ادبی و توهین بیشتر از این ک نوشتی طرف ۳۴ سالشه مادربزرگته؟!

منم ک چیزی نگفتم ک بهت بر بخوره!نوشتم پس حتما تو ۴سالته ک مادربزرگت ۳۴سالشه.البته با اغراق فراوان.چون هیچ مادربزرگ ۳۴ساله ای وجود نداره

2706