2752
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154460 بازدید | 2005 پست
میگم حقیقتش

خوب دیگه گفتی  اونم داره میگه، به هر حال یه چیزی حس کرده که میخواد کم نیاره! یا احتمالا مادر شوهرت بهش سنشو گوشزد کرده یا گفته اون یکی عروسم با اینکه شوهرش بزرگتره باز از شما کوچکتر هست و بچه هم داره. قرار نیست شما بشنوی مطمعن باش بهش گوشزد میشه. بعدشم خیلی سادست با این حرفا توقع اطرافیان بالا میبره

حالا کم کم درمیاد که تحت لوای اون علف فروشی «داروخانه گیاهی» جادو مادو هم می کنه 😁😁😁 من که فکر کنم جاریم دستش توی کاره. یه بار اومدن خونه مون یه مکالمه کوتاه با مامانش کردن تلفنی، من ساعت ۱ برنج دم کردم تا ساعت ۶ بعد از ظهر این برنج خام خام مونده بود دم نمی کشید 😂😂😂 خواهرشوهرمم کاملا می شناسدش می شینه جلوش آیه از قرآن میاره که کسی که با جادو توی زندگی زن و شوهر آتیش بندازه کافره 😂😂😂 ولی کو گوش شنوا؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشاوره بریا خیلی خوبه  تنها نیستی ، من دختر عموم مادرش بعد زایمان طلاق گرفت و رفت و عموم زن گر ...

با قسمت اخر کامنتت موافقم.

ببخشیدا ولی امیدوارم عموت همینجور که بچه زن اولشو توسخری خور زبون بسته وبدبخت کرد بدترش سر بچه های زن دومش بیاد تا حالش جا بیاد

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

استار تر منتظر باش هر موقع از جهاز کسی تعریف کردن با حالت دلسوزانه بگو اخیییی مگه دختره عیبی داشته اینهمه بارش کردن 

حتما یه جای کار میلنگیده

اوتوقت اون اتیش میگره

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
2731
خیلی بی ادبه.هزار بار بچمو میبوسه میگه عین باباشه.وای اصلا شبیه تو نیست.در حالی که من خیلی از همسرم ...

جلو خانواده شوهر یا همسرت خودشیرینی میکنه چون خانواده شوهر عشقشونه بگن شبیه شماست و ماشا... چه خوشگله و مهم نیست واقعا خوشکل باشه یا حتی راست باشه

شوهرمم که کلا معتقده مگه من کی هستم.رفته بودیم پیش مشاور.اومدیم بیرون بهم میگفت فکر کردی کی هستی‌پات ...

ببین عزت خودتوحفظ کنجای جاش ک شد بگو ببین ما چه بالابالا بودیم باز از ما دختر گرفتین

من جات بودم روزی هزاربار اینو. میزدم تو سرش

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
چون رسم خوبی دارین دختر و باید برا خودش و خانومیش بخوان  برا جهیزیه و سیسمونی بخوان پس باید ق ...

باور کن تنها خرجی که خانواده عروس میکنن یه ساعت و حلقه هست اونم اگر نداشت نمیخرن 

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
استار تر منتظر باش هر موقع از جهاز کسی تعریف کردن با حالت دلسوزانه بگو اخیییی مگه دختره عیبی داشته ا ...

هیچوقت نمیتونم چنین حرفی به زبون بیارم 

حتی اگه جای استارتر باشم 

کلا ایبن جاریش بنظرم دختر بدی نمیاد مودبه  و احترام میزاره 

شاید نفهمی کرده و اون سوالو پرسیده شاید واقعا قصد تخریب نداره، یا واقعا براش خیلی تعجب آوره 

بنطرم استارتر یا میتونه مودبانه جوابشو بده، یا اینکه تحویل نگیره این حرفشو 

ولی این حرفی که شما میزنین بنی استارتر چندین طبقه از نظر سخصیتی بره پایین تر از جاریش 

چون همه میدونن که این حرف حقیقت نداره و فقط و فقط از خسادت محض میاد و بس

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
حالا کم کم درمیاد که تحت لوای اون علف فروشی «داروخانه گیاهی» جادو مادو هم می کنه 😁😁😁 من که ف ...

اره والا

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

استارتر جان سلام از تاپیکات فهمیدم که همسرت خرج و مخارج ازدواج برادرهاشو تامین می‌کنه ،به نظرم یه بار که جاریت واست پر رویی کرد خیلی صادقانه و با آرامش بگو زمانی که ازدواج کردم شرایط مادرم طوری نبود که بخوام بهش سخت بگیرم و ازش چیزی بخوام الآنم با اینکه دستمون به دهنمون میرسه و میتونم خیلی چیزها داشته باشم ولی سخت نمی‌گیرم که همسرم بتونه زیر پر و بال برادرهاشو بگیره و سر سامون بگیرن،همیشه یکی باید گذشت کنه اما خوبه دیگران از خود گذشتگی شو ببینن،یه توصیه دیگم بهت اینه که سعی کن حتی اگه شده در ظاهر با آدمها رفاقت کنی و بین خودت و اونا دیوار نکشی گذشته رو هر چه که بوده فراموش کن و از زندگیت لذت ببر به هیچ وجه هم نظر راجع چیزی که آورده نده فقط با خوش رویی بگو مبارکه

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.