2733
2739
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
ینی میخای چیزی نگی بهش😑ازالان سوارت میشه ک چ رسم مزخرفی من مامانم خودش بادمیل خودش چنددست لباس خرید ...

اگه بازم تکرار کنه نمیدونم بتونم سکوت کنم یا نه.چون خیلی رو مخمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم مثلا فرش دستبافت اوردم من درگیرخریدش بودیم همه نظرمیدادن اون چیزی نمیگف . تازه دوسه روز پی ...

😂😂😂

حسودیش نمیشه؟؟؟

بنظرم یکم سخته برا عروس اول وقتی که عروس دوم میاد 

من خودم عروس اولم فعلا عقدم 

منم نظر نمیدم معمولا.آخه انقد خواهرم میگه تو قاطی نمیشی و تقصیر خودته و... گفتم یه زری زده باشم

نه عزیزم من بعنوان جاری دوم میگم که نظر نده خودشم پرسید بگو مبارکه تو باید پسندکنی. خودتو تو اون باب نشون نده . درضمن شرایطا فرق میکنه تو چندسال قبل اومدنی یچیزا اونموقع مد نبود 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728
نه عزیزم من بعنوان جاری دوم میگم که نظر نده خودشم پرسید بگو مبارکه تو باید پسندکنی. خودتو تو اون باب ...

ولی باور کن‌من شاید حسودیم بشه صادقانه

ولی اصلا از رو حسادت نگفتم.حرف دلمو زدم

کار درستی میکنه.مبارکت باشه عزیزم

مرسی جانم. اره یبار گف که تو ساده ای جهاز سرسری بیار قدر نشناسن من مثلا تو ذهنم گفتم به اون چه میخاد منم ازش جلو نتونم بزنم خلاصه حرف جاری ادمو به شک میندازه  

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738
خوب پس‌چی شد؟؟ زن اون چیکار کرد وقتی لو رفت؟؟؟مرده چیکار کرد؟؟؟

هیچی دیگه

برادر شوهرم متوجه شد..تا جاریم ول کرد

زن اون اقا متوجه نشد

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

چقدر ساده ای اسی.محلش نده عقده ای رو.هر چی گفت جواب بده ازین جوابایی که بچه ها گفتن

آره بابا مخصوصا که طرف چیزی باشه بنام "جاری" 

من جاریمو اینقد کم محلی کردم که الان آدم شده.مازیاد باهم رفت وآمد داریم.هیچ چیزش از من بهتر نبود نه ظاهر.نه تحصیلات نه خانواده ولی خیلی کلاس میزاشت وحرف زور میطد.منم بیزبون بودم غصه میخوردم اواید سکوت میکردم ولی بعدا کلا بهش محل نزدشتم حالااینقد باهام رفیق شده.

2706