2752
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154460 بازدید | 2005 پست

عزیزم اصلا نباید به همچین شخصیتی اهمیت بدی . اینجور آدما فقط میخوان با کوچیک کردن بقیه خودشون رو بزرگ نشون بدن اما اینم تا یه جایی جواب میده ، بعد از یه مدت دیگه همه ذاتشونو میشناسن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید منظوری ندارع بدبخت میخواد باهات صمیمی بشه.عینک بدبینی رو بردار 

من بدبین نیستم اصلا.ولی مگه صمیمی شدن اینجوریه؟اگه در جریان نبود میگفتم کنجکاوه.ولی...

2731

رایگان پول در بیار / اگه اینترنت خانگی و کامپوتر داری میتونی رایگان ارز دیجیتال استخراج کنی / به جای ریال .دلار در بیار/در ضمن برنامه کاملا رایگانه واقعا راسته منم اول باورم نشد این فرصتو از دست نده من خودمم اتفاقی باهاش آشنا شدم

https://cryptotabbrowser.com/14598598

بزنین رو لینک بالا سایت که باز شد برنامه رو دانلود کنید و نصب کنید

بعد گزینه آف رو آن کنین شروع میکنه به در آوردن ارز دیجیتال که تو اکثر صرافی ها خرید و فروش میشه

ینی میخای چیزی نگی بهش😑ازالان سوارت میشه ک چ رسم مزخرفی من مامانم خودش بادمیل خودش چنددست لباس خرید مارسم سیسمونی نداریم خودمم فقط تختو گهواره کمدخریدم بهش بگو عزیزم شما نظرندی کسی بهت نمیگع لالی چیکارداری خرید یانه بزا شوهرت هرکاری هم میکنه بکنه والا

ببين عزيزم بنظرم دليل رفتار اطرافيانو بايد تو خودت جستجو كني مادر شوهرت دوتا عروس ديگه هم داره كه ب ...

مادرم بخاطر شوهرم با من مشکل داره وگرنه خودم کاری نکردم.مادرشوهرمم لابد حق داره.نمیدونم دیگه انرژی ندارم خودمو تغییر بدم.بدون هیچ توقعی عین یه احمق هرچی گفتن گوش کردم.اگه فرصت و جاش بود و خودمونو گذشته مونو توضیح میدادم مطمئنم اینجوری فکر نمیکردین

عزیزم بچه نیست که جاریت اون میخاد تو رو از چشم بندازه خوراکیایی که برا بچه ات میاره از رو خوشش اومدن نمیاره میخاد خودشو مهربون جلوه کنه و حرفاشو بارت کنه جاری من از من بزرگه منم بیست روزه عروسی کردم جهازش ده سال پیش اورده خیلی مختصر ولی من کلا همه چی اوردم راجب جهاز من اصلا نظر نمیداد هیچ نمیگف بیار نیار اشتباه از توعه عزیزم درضمن چیزی گف بگو رسمها متفاوته جانم تو انشالله سیسمونی میاری و روت رو برگردون والا خوشبحالش تو محلش میزاری برا من بزور میحرفه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
عزیزم بچه نیست که جاریت اون میخاد تو رو از چشم بندازه خوراکیایی که برا بچه ات میاره از رو خوشش اومدن ...

چه جاری داری 

واقعا انصافا خوب کاری میکنه 

الان فک میکنه چیزی بگه تو سو استفاده میکنی😂

عزیزم بچه نیست که جاریت اون میخاد تو رو از چشم بندازه خوراکیایی که برا بچه ات میاره از رو خوشش اومدن ...

منم نظر نمیدم معمولا.آخه انقد خواهرم میگه تو قاطی نمیشی و تقصیر خودته و... گفتم یه زری زده باشم

چه جاری داری  واقعا انصافا خوب کاری میکنه  الان فک میکنه چیزی بگه تو سو استفاده میکنی😂

اره عزیزم مثلا فرش دستبافت اوردم من درگیرخریدش بودیم همه نظرمیدادن اون چیزی نمیگف . تازه دوسه روز پیش اومد خونمون دیدنی جهازمو دید گف مبارکه تمام . میگه براخودتون اوردید . 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده