2737
2739
من خودم ترکم و جز اوناییم که میگم همه جا خوب بد داره ولی اگه بخوایم کلی بگیم درمورد اینجور وصلتا شای ...

اره اینم فکرخوبیه 

واقعا نمیشه تواینجور موارد قطعی بگی خوبه یابد 

باید تحقیق کنن

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم شما گیر بد ادمی افتادین 

نه خودش فوق العاده مهربون و خوبه واسه زندگی هم خیلی تلاش میکنه حرف من تفاوت فرهنگه با خودشون وصلت کنن بهتره رسم و رسوماشونم خیلی داغونه و دخالتای خانوادگیشونم عذاب آوره یه جورایی عهد بوقی اند با اینکه مادرشوهر و کل خاندانشون تهران به دنیا اومدن ولی اون اصالته و اون خون تو رگاشون خیلی غالب😁😁😁

تهران به دنیا اومدنشون تاثیری نداشته واسشون😏

2728
والا منم اردبیلیم انقدر که اینجا بد گفتید باورم شد فرهنگ نداریم ذات نداریم ساده لوحیم و بدرد نخور! ...

عزیزم اردبیل خیلی هم خوبن من فارسم ولی خاطره خوبی دارم کی گفته خب ازون‌منطقه خاص گفتن اونم بنابر تجربه شخصی

2740
خدا لعنت کنه  دختررو با داداشم ی ماه دوسته مخ داداشمو زده داداشم اخلاقش اینجوری نبود بزنه گلدون ...

نه عزیزم اینطوری نگو 

حالا بزار یکمم برات از دختراشون تعریف کنم😬

دختراشون خیلی باسیاست،خانه دار،باسلیقه،شوهردوستن

شماکه هنوز نمیشناسینش بعدشم میگن دختر ندین شماکه قرار نیس دختر بدین

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
 دختره و داداشم بهم نمیان دختره نمیتونه چند کلمه فارسی حرف بزنه ولی ی افاده ای داره ازاون دخترا ...

شما با این طرز ف‌کرتون که شمشیرو از رو بستین کلا از هیچ جا عروس نگیرین چون در واقعه خودتون مشکل دارین

وضع مالی خوبی هم دارن پارس ابادیها تو کل استان اردبیل به ثروتمندی معروفن 

اینو موافقم وضع همشون توپه

خیلی خیلی زرنگن و مردو تو دستشون میگیرن ما یه عروس پارس آبادی داریم به شدت نفوذ داره رو شوهرش و اینکه چند سال هم بزرگتر از پسر فامیل ماست ولی طوری رفتار میکنه که پسره خودشو پایینتر از اون میدونه،یه رسم جالبم دارن شب عروسی کفش قرمز میپوشن،اما برخورد و ظاهرش با فامیل بد نیست

بلندترین فریاد من سکوت من است...
عزیزم اردبیل خیلی هم خوبن من فارسم ولی خاطره خوبی دارم کی گفته خب ازون‌منطقه خاص گفتن اونم بنابر تجر ...

نمیدونم دوستان یه جوری حرف میزنن ادم نمیدونه چی بگه

این همه دم از فرهنگ و ادب میزنن اما بخاطر یه خانواده ای که باهاشون برخورد کردن در مورد یه شهر بد میگن

منتظرتم دخترم...زود بیا تو دل مامانی🥰میدونم به زودی میای
2706