2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهیییییی 😔😔😔کاش داداش منم از این دختردست بکشه

هرخیره پیش بیاد ایشالله ولی اگه خیلی خوبم باشه سر رسم و رسوم عهد تیرکمونشون داداشت صاف میشه هنوز یه رسمایی اجرا میکنن که شاخات درمیاد فک کنم واسه هزار سال پیش باشه درواقع پسرو به خاک سیاه مینشونن نه فقط دوماد حتی پسر خودشون ادعای کلاس و فرهنگشونم میشه😐

دقیقا  ،یه چیزهایی رو ادم نمیتونه دقیق توضیح بده ،باید برخورد داشته باشی تا متوجه بشی

اره منم واقعا نمیتونم بگم 

اونچیزی که من ازشون دیدمو باید ببین تا متوجه منظورم بشن

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2731
درجواب عزیزانی که میگن همه جاخوبو بد داره اره درسته ولی به اون‌مکان وطایفه وقومیت هم مربوطه و بنظرم ...

من خودم ترکم و جز اوناییم که میگم همه جا خوب بد داره ولی اگه بخوایم کلی بگیم درمورد اینجور وصلتا شاید عروس ترکا شدن سخت باشه چون مرداشون بااینکه به شدت خانواده دوستن ولی ننه دوست هم هستن و اکثریت مهمه که عروس به حرف مادرشوهر باشه ولی استارتر میگه میخوایم عروس بگیریم که دراین مورد فکر نکنم مشکلی ایجاد بشه

درجواب عزیزانی که میگن همه جاخوبو بد داره اره درسته ولی به اون‌مکان وطایفه وقومیت هم مربوطه و بنظرم ...

خدا لعنت کنه  دختررو با داداشم ی ماه دوسته مخ داداشمو زده داداشم اخلاقش اینجوری نبود بزنه گلدون بشکنه خدا لعنتش کنه

من خودم ترکم و جز اوناییم که میگم همه جا خوب بد داره ولی اگه بخوایم کلی بگیم درمورد اینجور وصلتا شای ...

اره بشدت ننه دوستن.

ولی  واقعا مردهای خوبی دارن 

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.