2733
2734
دختره چندساله اومدن کرج زندگی میکنن

اینجوری باز یه کم بهتره.  یه چند وقت معاشرت کنین اخلاقشون دستتون بیاد  ایشالا که خوب باشه و خوشبخت بشن. 

افتادگی آموز اگر طالب فیضی                                هرگز نخورد آب زمینی که بلند است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با پارس ابادیا برخورد نداشتم ولی یه داماد اردبیلی داریم تکه تک لنگش وحود نداره انقدر که این پسر اقاس پس نمیشه همه رو با یه چوب زد ولی به نظرم شما اون دخترو نگیرید چون علنا دارید تحقیرش میکنید این حرفتون که میگید یه کلمه هم نمیتونه فارسی حرف بزنه ولی افاده ایه خیلی زشته فارسی حرف زدن ملاک با کلاسی یا بی کلاسی نیست هرکسم به گویش خودش افتخار میکنه 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

من شمالیم،با یه خانواده از پارس اباد دوستیم و اتفاقا عیدفطر مهمانشون بودیم،خیلی مهمان نواز بودن ،اخلاق دختر خانوادشونو یکم نپسندیدم ولی عروسشون عالی بود،ولی درکل خیلی خانواده خوبی بودن 

2731
من با پارس ابادیا برخورد نداشتم ولی یه داماد اردبیلی داریم تکه تک لنگش وحود نداره انقدر که این پسر ا ...

الان ک ۹ تا صفحه بیشتریا بد میگفتن حالا براشما خوب دراومده از شانستونه عزیزم

خب ببینین بچه ها شما ترک‌زبانها فارسی بلدین نسل جدید که خوب هم بلدین و مشکلی ندارین ولی فارس زبانها ...

تو جمع های خانوادگی ترکی حرف میزنن و اینا باید بشینن درو دیوارو نگاه کنن یا اینکه ترکی یاد بگیرن😉

2740
شما اهل پارس ابادین؟

من اهل پارس آبادم 

دختراش خیلی خوبن ولی پسراش نه بدن 

دخترا همه باکلاس و خوش خنده و خوش اخلاق هستن 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
 دختره و داداشم بهم نمیان دختره نمیتونه چند کلمه فارسی حرف بزنه ولی ی افاده ای داره ازاون دخترا ...

تورکا به اصالت و زبونشون تعصب دارن همونطور که تو نمیتونی دو کلمه تورکی حرف بزنی پس حق نداری در مورد لهجه ادعا کنی بعدشم این نشون میده دختره چقد زرنگ بوده ک داداشت تا پای ازدواج برده پس بجای نفرین بشین به مخ ناقص و ساده لوح داداشت چاره پیدا کن😊😂😏

دختره گفته اگه ازدواج کردیم دوس ندارم با خانوادت  رفت امد کنم داداشم گف هرچی تو بخوای. گوشیشو ن ...

فتنه هایی مث تو معلومه دیگ خونوادت هم لنگه خودته پس در مورد تورکا درست زر بزن که دهنتو صاف میکنم 

دقیقا  ،یه چیزهایی رو ادم نمیتونه دقیق توضیح بده ،باید برخورد داشته باشی تا متوجه بشی

دقیقا درسته

نمیشه توضیح داد اخلاقشونو،باید باهاشون برخورد داشت تا متوجه این تفاوت شد.

از نظر ظاهر

با کلاس بودنشون هم بیشتر از نظر ظاهری هست ، ولی از نظر رفتاری بیشتر متناسب فرهنگشون رفتار میکنن.

هرخیره پیش بیاد ایشالله ولی اگه خیلی خوبم باشه سر رسم و رسوم عهد تیرکمونشون داداشت صاف میشه هنوز یه ...

کارای خودشون رو همیشه درست میدونن و دلیلهای زیادی برای درست بودنش میتراشن ولی دقیقا همون کار رو کسی دیگه انجام بده ، کلی بهش حمله میکنن

2706