2737
2739
دقیقا فکری که خواهر همسرم درباره من میکردو میگفت ولی حقیقت نداشت

میدونی همه ی ذهنیتهایی دارن در مورد قومهای مختلف.

گاهی دورو بریا به شوهرم میگفتن نمیترسی زنت نصف شب با چاقو بکشتت😂😂😂.

اونم میگفت اتفاقا بخاطر همین شبها ک میخابم محکم بغلش میکنم تا اینکارو نکنه🤣🤣🤣

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
دختره گفته اگه ازدواج کردیم دوس ندارم با خانوادت  رفت امد کنم داداشم گف هرچی تو بخوای. گوشیشو ن ...

خوب شاید برادرتون بی سیاسته از حرفای شما بهشون گفته اونم ناراحت شده ،،،کلا گوشی دزدنم کار درستی نیست انجام دادین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها به نظرتون یه دخترکه اصالتا اهوازی هست دوران جنگ اومدن تبریز وخونواده ی ضعیفی دارن وزیادم خوش برو رو نیست میتونه با یه پسر لاکچری تبریزی زندگی کنه پسره میخواد خونوادش قبول نمیکنن

اون دختری ک من میگم تو اتوبوس ی دکترو شکار کرد😂😂😂و شوهرش شد

🤣🤣🤣

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2742
بچه ها به نظرتون یه دخترکه اصالتا اهوازی هست دوران جنگ اومدن تبریز وخونواده ی ضعیفی دارن وزیادم خوش ...

چرا نتونه البته اگه خانواده ها ادیت نکن اخه تبریزها ی اخلاقای خاصی دارن شاید قبولش نکن 

دختره گفته اگه ازدواج کردیم دوس ندارم با خانوادت  رفت امد کنم داداشم گف هرچی تو بخوای. گوشیشو ن ...

خب برادرت مخالفتای شما رو گزارش میزنه خود منم بودم میگفتم نمیخوام با خونوادت رفت وامد کنم به نظرم مشکل اصلی رو الان شما دارین که انقدر به خاطر زبان جبهه گرفتین 

😂😂😂😂

چقد واس اینا ما میخندیدیم.😂😂😂

ی بار بیرون بودیم چاقو برداشتم داشتم به شوخی شوهرمو تهدید میکردم ی نفر مارو دید چقد خندید 😂😂😂

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2738

کاش یاد بگیریم هیچ وقت کسی رو به خاطر شهرش/فرهنگ شهرش/زبانش/قومیتش مقایسه نکنیم
کاش یاد بگیریم همه جا آدم خوب و بد داره ربطی به شهر و قومیت نداره!
مشت هیچ وقت نمونه ی خروار نیست هیچ وقت!

خب ببینین بچه ها شما ترک‌زبانها فارسی بلدین نسل جدید که خوب هم بلدین و مشکلی ندارین ولی فارس زبانها اکثرن‌مطلقا بلد نیسن و اگه وارد خانواده های ترک‌بشن مشکل ساز نیس به نظرتون؟؟

با احترام به ترک های عزیز اگه فارس هستین با ترک وصلت نکنید خیلی تفاوت فرهنگ وجود داره 

عههه جدا ؟؟ اتفاقا پسرای فارس خودشون به شدت علاقه دارن با یه دختر ترک ازدواج کنن ...چرا چون دخترای ترک واقعا خوبن ...بعدم تفاوت فرهنگی به زبون نیست به سطح خانوادگیه خانم جان

چرا نتونه البته اگه خانواده ها ادیت نکن اخه تبریزها ی اخلاقای خاصی دارن شاید قبولش نکن 

باور کن اکثرا خونواده ها هستن ک اذیت میکنن وگرنه زنو شوهر باهم سازش دارن.

من شوهرم ترکه و واقعا بنظرم بینظیرترین مردی بوده ک من دیدم ولی خونوادش خیلیییی اذیت میکردن.

همه جا اخلاق خاص هست اینا با عرب بودنشون کنار نمیان و وضع مالی دختره 

خوب همین دیگه همه تبریزیا پولدارن به پول دار بودن اصالت اهمیت میدن من مادرم تبریزیه خیلی باکلاس رفتار میکنن متوجه میشی چی میگم 

2706