2752
2734

اصلا انگار هیچ عشقی بینشون وجود نداره

انگار به زور باهم زندگی میکنن

انگار فقط ی شبو پیش هم میخوابن اونم ب زور اونم با فاصله

یکم عشق ب هم بدین

حالم بهم میخوره فقط دعواشونو بلندن نشون ما بدن

من دیگه به مرحله بی حسی رسیدم ، میرم چیپس باز میکنم میشینم تماشا ، جوون بودن کیفاشونو کردن حالا اعصاب مارو بهم میریزن ، اه

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چقد بددد😔  من از اونا خبر ندارم تقصیر کدومشونه  خودم اوقاتمون تلخه با شوهرم خیلی عصبی و وحشیه منم دیگه مردم از درون ازش بدم میاد دخترم الان کوچیکه شهامت طلاقم ندارم اصن شرایطشو ندارم با اینکه شاغلم. بابام موافق نیس ادم تنها زندگی نیستم ولی زندگیم یجورایی خیلی به درد نخور اخه شوهرم یه وحشی و ظالمه 

حالا ب این ترکیب سمی، فقر و دعوا با خانواده ها رو هم اضافه کن

قشنگ ی پکیج بیماری روانی هستن

نابود شدم من زیر دست اینا

بخدا طلاق میگرفتن خیلی کمتر اسیب میدیدم

باز یه عده سرخوش میان میگن نه طلاق بده فلانه😒

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
چقد بددد😔  من از اونا خبر ندارم تقصیر کدومشونه  خودم اوقاتمون تلخه با شوهرم خیلی عصبی و و ...

مطمئن باش طلاق بگیر

جون هرکی میپرسی طلاق بگیره بخدا به اسیبای روحی اون بچه فکر کن

بعدش در اینده یکی میشه مثل من ک کل زندگیش ترسو شده

حالا ب این ترکیب سمی، فقر و دعوا با خانواده ها رو هم اضافه کن قشنگ ی پکیج بیماری روانی هستن نابود ...

این قشنگ زندگی منه

حالا مشکل مالیم متوسطه اوکی تر شدم نسبت ب قبلا

مطمئن باش طلاق بگیر جون هرکی میپرسی طلاق بگیره بخدا به اسیبای روحی اون بچه فکر کن بعدش در اینده یک ...

باباش عاشق بچمه فقط منو نمیخاد من خودم خیلییی دوس دارم جدا شم کاش کلا با این هدم اشنا نمیشدم

حالا ب این ترکیب سمی، فقر و دعوا با خانواده ها رو هم اضافه کن قشنگ ی پکیج بیماری روانی هستن نابود ...

پول نداشتن از همش بدتره من حاصر بودم تو یه خانواده اشرافی بدنیا میومدم ولی پدر و مادر جدا از هم باشن مشکلی نداشتم ولی الان نه پول دارن نه اخلاق نمیدونم چرا منو بدنیا اوردن 

تازه منت هم سر آدم میذارن ما فقط بخاطر تو داریم باهم زندگی می‌کنیم و طلاق نمیگیریم

عزیزم یسوال تو تازه عصو شدی میشه بیای تاپیک اخرم راهنماییم کنی رفیق؟ نمیخوام جوو تاپیک ایشون بهم بریزه

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
باباش عاشق بچمه فقط منو نمیخاد من خودم خیلییی دوس دارم جدا شم کاش کلا با این هدم اشنا نمیشدم

ببین اگه میدونی باباش بچرو نمیزنه باهاش خوش رفتاره و اینا

طلاقتو بگیر بچرو بده بهش

منطقی ترین راه همینه

ی عده سرخوش دقیقا. میگن بچه اسیب می بینه!!  نمیدونم چطور باید فهموندشون بچه تو جنگ دعوا اعصاب خردی اسیب شدید رو میبینه.

بچهای بد سرپرست  مظلوم ترین بچها هستن.بیشترین درد روحی رو میشکن. کسی ک پدر نداره اوضاعش بهشته در برابر پدر بد داشتن

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 
ببین اگه میدونی باباش بچرو نمیزنه باهاش خوش رفتاره و اینا طلاقتو بگیر بچرو بده بهش منطقی ترین راه ...

نه ولی میره زن میگیره اگه بدونم زن نمیگیره اره راه حل خوبیه چون زندگیم سگ طوره به خد اینقد بیفرهنگه اینقد عصبیه و خسیس که ادموروانی میکنی کلی جنگیدم بهتر شده ولی افسرده شدم 

2706