2737
2739

دوجای خوب سونو دادم گفتن مشکوکم حتما نمونه بدم ،به دکترم گفتم چقدر به پاتولوژی اطمینان کنم گفت اصل پاتولوژیه ولی باتوجه به سونو مرتب چک کن،همه اش میگم زمانو از دست دادم دوماه پیش باید جراحی میکردم این دکترا نفهمیدن هزار جور فکر منفی میاد تو سرم خیلی نگرانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
برا من تو سونو توده مشکوک دیده شد میکرو لبول،نمونه دادم جواب فیبروادنوم بود دکترم معاینه کرد گفت تود ...

نگران نباش عزیزم. احتمالا چون دیواره توده ات نا منظم بوده مشکوک شدن. ساکن تهرانی؟ اگه ساکن تهران هستین نمونه رو بگیرید ببرید آزمایشگاه دانش. اونجا اصلا خطا نداره.

منم توی زیر بغلم هم یه توده بود ولی خوشبختانه خوش خیم بود ولی توده ی سینه ام بدخیم بود که الان دارم شیمی درمانی میکنم

دوجای خوب سونو دادم گفتن مشکوکم حتما نمونه بدم ،به دکترم گفتم چقدر به پاتولوژی اطمینان کنم گفت اصل پ ...

واسه اطمینان پیش یه جراح پستان دیگه هم برید اگه حیلی نگرانید. ایشالا که هیچی نیس عزیزم

خداروشکر که درمان شده  خواهرتون بعد شیمی درمانی موهاش ریخت؟؟ الان کامل دراومده مثل اولش؟

رستا جون خدا رو شکر که زود فهمیدی.سرطان سینه خیلی راحت درمان میشه. به خصوص تو مراحل اولیه که درمانش قطعیه. هر شیمی درمانی ای هم الزاما باعث ریخته شدن مو نمیشه. حتی اگه اون نوع شیمی درمانی لازم هم باعث ریختن موها بشه بعدش کاملا خوب و عالی موها درمیاد. فقط با دکترت صحبت کن که اگه لازمه و ممکنه نوع داروهای شیمی درمانیت روی باروریت اثر بذاره قبلش حتما تخمک فیریز کنی. الان حتی سرطان سینه پیشرفته هم کامل درمان میشه چه برسه به مراحل اولیه. روحیه خودتو خفظ کن.راجع به مقوله زیباییش هم اصلا ناراحت نباش. جوری ترمیم میکنن که از اولش هم بهتر میشه😊

2738
رستا جون خدا رو شکر که زود فهمیدی.سرطان سینه خیلی راحت درمان میشه. به خصوص تو مراحل اولیه که درمانش ...

ممنون ایواجون. آره خداروشکر من زود فهمیدم و به غدد لنفابیم نزده و حتی بافت سینه ام رو هم درگیر نکرده بود واسه همین کل سینه ام تخلیه نشد و فقط توده رو دراوردن. الان دو جلسه از شیمی درمانیم گذشته متاسفانه موهام ریخت ولی خب سلامتیم ارزشش رو داشت که موهامو بخاطرش فدا کنم. قبل شیمی درمانی هم جنین و هم تخمک فریز کردم. برام دعا کنید که دیگه هیچوقت دوباره عود نکنه تنها نگرانیم همینه.

ممنون ایواجون. آره خداروشکر من زود فهمیدم و به غدد لنفابیم نزده و حتی بافت سینه ام رو هم درگیر نکرده ...

خوب خدا رو هزار بار شکر که واقعا در مراحل اولیه بوده. برای موهات هم اصلا نگران نباش. ایشالا قشنگ تر و پرپشت تر از قبل در میاد. من دوستم بعد از شیمی درمانی موهاش کاملا رشد کرد و عین روز اولش شد😊

از صمیم قلب برات دعا میکنم.ایشالا که این روزای سختت زوتر بگذزه و بعدش فقط شادی و سلامتی و ارامش داشته باشی😘😘😘😘😘

خوب خدا رو هزار بار شکر که واقعا در مراحل اولیه بوده. برای موهات هم اصلا نگران نباش. ایشالا قشنگ تر ...

ممنون از دعای قشنگت عزیزدلم. ایشالا همیشه سلامت باشی عزیزم😍😍😘😘😘😘😘

نگران نباش عزیزم. احتمالا چون دیواره توده ات نا منظم بوده مشکوک شدن. ساکن تهرانی؟ اگه ساکن تهران هست ...

من کلینیک پستان جهاد دانشگاهی انجام دادم پیش دکتر اخگری رفتم معاینه شدم

وقتی به غدد لنفاوی نزنه که شیمی نمی‌خواد 

میخواد عزیزم. فقط در صورتی نمیخواد که دیگه قطر توده خیلی کوچیک باشه مثلا نیم سانت. 

منم چون سنم کم بود گفتن سرطان توی سن های پایین تهاجمی تره و باید شیمی درمانی میشدم 

2706