2733
2739

سلام من به لطف نظری که دوستان در مورد دکتر جراح غده سینه معرفی کردن ۶روز پیش بیمارستان جم پیش دکتر میر عمل کردم.اول از همه دعا میکنم برای نظر خوب و واقعی اون دو نفر که به شکل معجزه فرداش تو بیمارستان دکتر احمد میر رو دیدم و عملم کردن و بعد متوجه شدم بهترین دکترهای ایران هستن ایشون و دکتر عطری،البته عطری خیلی پیره و خداروشکر کردم از انتخابم .دکتر حاذقی هستن و بازیگر هم دوتا پریروز تو مطبش دیدم گویا کیا رستمی رو هم ایشون عمل کرده،خوشبختانه از خونه ما پیاده میشه رفت تا مطب و بیمارستان.بیمارستان جم خیلی هرکه به هرکی و بدون رسیدگی بود ولی دکتر میر رو بعد انتخابم فهمیدم چقدر معروفن،دکتر پولکی نیست .هزینه دکتر شد۳۵و من گفتم‌کم دارم و فقط۲۰دادم گفت هرچی دوست داری پرداخت کن،

الان دنبال آنکولوژیست خوبم متاسفانه بخاطر تبلیغاتهای زیاد هنوز به نتیجه نرسیدم از نی نی سایت،و احتمالا ببینم خود دکتر میر بعد جواب پاتولوژیم کیو معرفی میکنه،

از مترو مفتح پیاده میتونید مطبشون برید یا بیمارستان جم

من اصلا پیام نمیزارم نی نی سایت ولی چون از نظر دو نفر اینجا استفاده کردم اخساس دین داشتم،

فاصله جواب سوتوگرافی سینه و عمل من ۳روز بود که همه چی معجزه وار پیش رفت دکتر سونوگرافی که از گوگل پیدا کردم بخاطر نزدیک بودن بهم رفتم عالی درومد که با سونوگرافی همه تشخیص ها رو داد و گفت سریع دنبال جراح باش (خانم آیدا پیشوا)مثل یه خواهر نگرانم بود 

ولی دکتر پارسالم افتضاح بود وقت نزاشت و اصلا تشهیص نداد و‌گفت مشکلی نیست درصورتی که این حد پیشرفت بیماری تو یکسال ممکن نبوده

چون به زیر بغلمم زد و مجبور شدن کامل سینه رو بردارن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم توده توی سینه سمت چپشون مشکوکه و BIRADS ۴هست و دیواره نامنظمی داره، نمیخوام نگرانت کنم ولی تود ...

سلام خوشگلم

ما یه مدت فهمیدیم مادرم سرطان سینه داره 

اگه سونا و پاتولوژیش رو بفرستم میتونی تغییر کنی؟

خواهش میکنم 

خیلی نگرانم و دکتر ها خوب توضیح نمیدن🥺😔😭

دکتر عمرانی پور یه ماه طول میکشه وقت بده 

و موسیزلده هم ای آن نیس

به نظرت دکتر عطری خوبه؟

دکتر احمد الهی رو چی ، میشناسی ؟

ممنون میشم راهنماییم کنی ❤️🙏🏻

یدفعه توی سینم یه توده حس کردم رفتم دکتر. با سونوگرافی و نمونه برداری تشخیص دادن. هفته دیگه جراحی دا ...

سلام عزیزم خوبی میشه لطفا کمکم کنی من مامانم درگیر شده BIRDS 4c داره 

مال شما چند بود؟؟؟؟ خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کن😔

2731
سلام خوشگلم ما یه مدت فهمیدیم مادرم سرطان سینه داره  اگه سونا و پاتولوژیش رو بفرستم میتونی تغ ...

سلام عزیزم، نگران نباشید ایشالا زودتر سلامتیشون رو بدست میارن، بله بفرستید سونو و پاتالوژی رو.

دکتر عمرانی پور اگه الان مطب هستن و مسافرت نیستن حضوری تشریف ببرید بگید احتیاج به عمل داره زودتر نوبت میدن چون عمل براشون پول داره سریع توی هوا مریض رو میگیرن، دکتر عطری هم خوبه ولی فکر کنم دیگه خیلی پیر شده باشه، دکتر موسی زاده زیردست دکتر عطری بودن و الان خودشون مطب جدا دارن و دکتر خوبیه

سلام عزیزم خوبی میشه لطفا کمکم کنی من مامانم درگیر شده BIRDS 4c داره  مال شما چند بود؟؟؟؟ خیلی ...

سلام عزیزم مال منم brids 4 بود نگران نباش گلم فقط سریع پیگیری کنید و مراحل درمان رو کامل طی کنید من الان ۳ سال از درمانم گذشتع و حالم خوبه

سلامدوست عزیز خوبی مادر شوهرم مشکوک ب سرطان سینه بدخیم هستbrids5 هست ولی ب زیر بغلش نزده امکان داره بیوپسی بده بگه خوش خیم.دارم داغون میشم دیشب کلا نخوابیدم.۶۴ سالشه مشکل ریه ام داره.

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍
سلامدوست عزیز خوبی مادر شوهرم مشکوک ب سرطان سینه بدخیم هستbrids5 هست ولی ب زیر بغلش نزده امکان داره ...

سلام عزیزم انشالله که چیزی نباشه بله امکانش هست که جواب بیوپسی خوب باشه نگران نباشید ولی خب brids5 احتمال بدخیمی داره، به هر حال اگه بدخیم هم باشه درمان میشه بخصوص اینکه میگید به زیر بغلشونم نزده، من الان ۳ سال گذشته و خداروشکر خوبم

2740
سلام عزیزم انشالله که چیزی نباشه بله امکانش هست که جواب بیوپسی خوب باشه نگران نباشید ولی خب brids5 ا ...

خدا رو هزار مرتبه شکر ک خوبی.اره  ب زیر بغلش نزده بعد بافت سینه هم شکلش عوض نشده.فقط دعا کن .ممنون ک جواب دادی.دوشنبه میره بیوپسی میده.بعد سایزشم ۱۶.۱۵میلی متر یعنی خیلی بزرگ؟

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍

سلام خانمها من تازه متوجه شدم كه توده در سينم دارم جىاب پاتولوژيم اومد بدخيمه اما به زير بغل نزده، با دكتر عطرى ويزيت شدم نظرش اين بود كه اول بايد شيمي درماني كنم بعد توده رو خارج كنم چون قطره ٤ هست، دكتر انكولوژيست قوام زاده رو ميخوام روز يكشنبه برم، از خانمهايى كه اين مراحل رو گذروندن خواهش ميكنم راهنماييم كنين

سلام عزیزم انشالله که چیزی نباشه بله امکانش هست که جواب بیوپسی خوب باشه نگران نباشید ولی خب brids5 ا ...

عزيزم ممنونم از تاپيكى كه درسيت كردين و خوشحالم كه حالتون خوبه من دقيقاً مشخصات توده شما رو دارم ميشه راهنماييم كنين🙏

عزيزم ممنونم از تاپيكى كه درسيت كردين و خوشحالم كه حالتون خوبه من دقيقاً مشخصات توده شما رو دارم ميش ...

خواهش میکنم عزیزم، انشاالله که شما هم به زودی سلامتی خودتون رو بدست بیارید، همین که توده به زیربغلتون نزده یعنی واقعا عالیه و ۹۹ درصد کاملا درمان میشید من الان بیشتر از ۳ ساله که از درمانم گذشته و حالم خوبه.

چون توده تون قطرش زیاده معمولا اکثر دکترا پیشنهاد میدن اول شیمی درمانی کنید تا توده کوچیک شه علتش هم اینه که بیشتر بتونن بافت سینه تون رو حفظ کنن، دکتر عطری و دکتر موسی زاده هم جراحان خیلی خوبی هستن و بنظرم هر چی سریع تر درمان رو شروع کنید و زمان رو از دست ندین چون نظر اکثر دکترها شبیه به هم هست. با ارزوی سلامتی براتون.