2733
2739
عنوان

رفتاربد زن برادر

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 53 پست
برای چی شما بری؟اون باید بره!شما که خونه باباته

والا ایشون از الان نقشه مال منال میکشه انقدر بدذاته بابام سالمه پیشش   میگه بابا پسرت اینده نداره اینو بزن به اسم ما اونو بزن به اسم ما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل برادرت در چه حده؟

از نظر فیزیکی و تکلم سالمه و فقط عصبیه؟

خدای نکرده شیشه و اینا میشکنه یا فقط به بقیه میپره و تحمل مخالفت نداره؟

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

حالا شما باهاش کنار بیا...هرچند سخت اشتباهاتشو ندید بگیر و جوابشو نده...خودش خوب میشه..

اون داره با زندگی ای کنار میاد که هیچ امیدی بهش نداره...

یه جوریم با این رفتاراش میخواد به شما بفهمونخ

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2728

اون خانوم سواستفاده گر 

خانوادتونم ک چ عرض کنم ب خاطر حرف مردم 

نگید خواستگاریه همین 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
والا ایشون از الان نقشه مال منال میکشه انقدر بدذاته بابتم سالمه پیشش میذه میگه بابا پسرت اینده نداره ...

واااای دقیقا مث زن داداش حیوون من!

مث اون یارو تو لوک خوش شانس چشماش فقط پول می بینه 

من عروس بشم حتی دعوتشم نمی کنم تا با اون ریخت نحسش بیاد ادا و اطوار دربیاره 

اره نزار بفهمه خاستگار میاد یا ی فکر بهتر خاستگارت بگو خونه خاهرت بیاد اونجا حرفاتونو بزنین زودم عق ...

تاالان خواستگار نذاشتم بیاد خونه چون دلم پیش یکی دیگه بود وهمش رد میکردم اینم میگف چرا رد میکنی اخه مگه دخترم با درس بجای میرسه خودش بیسواده. ولی من رسیدم الانم میگه چرا نمیری چرا رد میکنی حتی منو برای برادرنا تنیش زیر نظر گرفته

😅😅😅

پس الان چه مرگشه؟احتمالا داره خودشو با بقیه مقایسه میکنه و این تیکه و کنایه نشون از روان ناارام خودش ...

بنظر من اگه از قبل ندونه حتما ناراحت میشه که دقیقه نود به من خبر دادین...

یا باید اصلا حضور نداشته باشه یا اگه باشه به یه بهونه ای اذیت میکنه بالاخره

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738

عزیزم ماهم دوتا خواهریم بایه برادر ۱۵ساله درگیریم باهمین مسایل با عروسمون عروسی منو خواهرم یه فتنه بپا کرد زایمان خواهرم همبنطور الان موقه زایمان منه باز پریروز اس داده به خواهرم حال برادرتونو نمیپرسین هیچوقت ما توجمعتون جایی نداشتیم بازقهر کرده اینقد این حرفارو زده به برادرمون کاملن سردش کرده اصلن سالی یبارم سراغمونونمیگیره تازه ماپدرم نداریم مادرم دست تنها بزرگمون کرد ولی ایندفعه نمیریم دنبالش زنگ نمیزنیم نازشو بکشیم مادرم گف خودش هروقت بخواد میاد بروی خودتون نیارید اصلن چی گفته اصلن نمیدونیم چه رفتاری درسته همشم میگه شما فرق میذارین دختراو بچه هاشونو بیشتر دوس دارین بخدا مادرم سر مناسبتا به مساوات رفتاررمیکنه هدیه میده ناراحت نشه ولی باز😖

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
واااای دقیقا مث زن داداش حیوون من! مث اون یارو تو لوک خوش شانس چشماش فقط پول می بینه  من عروس ...

منم  قطع رابطه میکنم یعنی خداشاهده وقتایی که میره مهمونی خونه عموش ارامش تزریق میشه به خونه  دراین حد نبودنش عالیههه

بنظر من اگه از قبل ندونه حتما ناراحت میشه که دقیقه نود به من خبر دادین... یا باید اصلا حضور نداشته ...

منم دقیقا به همین فکر میکنم اخر خانواده طرفم اونو میبینن نمی دونم تو این چن ماه مونده به خواستگاری چ جوری رفتار کنم تو اون روز خودشو جمع کنه و تو زندگیم دخالت نکنه

به زنداداشتون از قبل گفته بودین ک داداشتون مشکل داره؟

برادرم جلسه اول رفته بود پدر ومادرم کل شرایطو گفتن بهش ن

و خودش همه چیو قبول کرد،همیشه میگه به من گفتن باباش وضعش خوبه منم بخاطر اون قبول کردم

منم  قطع رابطه میکنم یعنی خداشاهده وقتایی که میره مهمونی خونه عموش ارامش تزریق میشه به خونه&nbs ...

ما رو خیلییییی اذیت کرد گلم خیلیییی 

دیگه کارد به استخون مون رسیده بود که بابام به داداشم گفت دبگه نیارش اینجا 

الانم منتظره من عروس بشم و بیاد اینجا و با همون پررویی خاص خودش جوری رفتار کنه انگار هیچی نشده تازه باهامون تو بادم باشه اما من یکی عمرا دعوتش کنم 

جالبه همیشه خدا نماز اول وقت و روزه گرفتنش به راهه اما راحت تهمت می زنه راااحت دروغ میگه راحت حق می خوره

منم دقیقا به همین فکر میکنم اخر خانواده طرفم اونو میبینن نمی دونم تو این چن ماه مونده به خواستگاری چ ...

بنظرم جلسه اول ایشونو نبینن باز بهتره

کاش قرار مدار جلسه خواستگاری رو که گذاشتید به یه بهونه ای داداشت و زنشو بفرستید مسافرت... البته اگه بابات اجازه میده

من بودم که بلیت هواپیما یا تور م میخریدم فقط نباشه

اینجور که میگی اخلاقش خیلی بده

عزیزم ماهم دوتا خواهریم بایه برادر ۱۵ساله درگیریم باهمین مسایل با عروسمون عروسی منو خواهرم یه فتنه ب ...

عزیزم خدا بهتون صبر بده برا منم دعا کنید خواستگاریم خوب پیش بره ازدستش راحت شم ،بخدا خیلی دلم برای مامان بابام میسوزه یه عالمه براشون خرج کردن اخرم بجای دستت دردنکنه همش میناله که من هیچی ندارم منو ببرید دکتر و...