2733
2734
عنوان

رفتاربد زن برادر

908 بازدید | 53 پست

سلام دوستان 

من برادرم  تک پسره ومشکل اعصاب داره بااینکه نمیخواستیم براش زن بگیریم ولی بااصرار فامیل اینکه کی زن میگیره و...براش زن گرفتیم چون نرمال نبود یه دختر گرفتیم براش که۱۳سال ازش بزرگتره خلاصه این دختر خانم خیلی خودشو خوب نشون میداد همه میگفتن راه میاد بابرادرتون اقا گذشت اینا عروسی کردن وچون برادرم نمیتونه مستقل باشه بابام خرجشو میده ، من و خواهرم مجردیم توخونه ایم اقا ازاون موقع تا الان ۶سال گذشته واینا بچه دار نمیشن بابام طفلی یه عالمه پول دکتر ودارو داد اخرم هیچی خلاصه این خانم شخصیت واقعیشو بعد ازدواج نشون داد بشدت با من وخواهر بزرگترم که ازدواج کرده لجه ،من اشپزیم خیلی ازاون بهتره وچون تویه جا زندگی میکنم شام وناهار اینامون یکیه وقتی من میپزم میارم هزار تا عیب ایراد میذاره روش که این چیه من دوسش ندارم ولی به خدا که غذاهام عالیه ،من شاغلم مستقلم  وبااینکه خونه پدرمم یه قرونم ازش نمیگیرم وبه خودم میرسم اینم از حسودی منفجر میشه و پشت سرم خیلی حرفا میزنه یااینکه من خونه ی خودمونو تمیز میکنم عالی میگه کی امروز خونه تمیز کرده خیلی کثیفه و....خلاصه موندم باهاش چیکار کنم قیافه ام نداره حسودیمم میکنه وگاهی پدرومادرم نیستن پشت سرشون بد میگه که بمن نمیرسونو ال نمیکنن و بل نمی کننو...

من چن ماه دیگه دوست پسرم میاد خواستگاری وبهشم گفتم که زن داداشمم وداداشمم چ جورین من وبخصوص اون همش نگرانیم که تو خواستگارحرف نا مربوط بزنه و...و بهم بریزه همه چیو  خلاصه واقعا موندم چ کنم جواب نمیدم پرو تر میشه جوابم میدم دعوا میشه میره صدتام میزاره روش وبه بابام میگه فقط از خدا میخوام خواستگاری خوب پیش بره از دستش خلاص شم واز اون خونه برم 😭😭

اون شب به روی خودتون نیارید خاستگاریه همراه برادرتون بفرستیدش خونه مادر پدرش یا مهمونی و... 

کار خوبی نیست اما چاره ای هم نیست

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با اون وضعی که میگین برادرتون مشکل عصبی دارن،ایشون اینهمه سال ساخته و زندگی کرده،خیلی خانومی کرده.شماهم این عیبارو‌ نادیده بگیرین و ارزش کارشو بدونین

این پروفایل توسط دونفر استفاده میشود
با اون وضعی که میگین برادرتون مشکل عصبی دارن،ایشون اینهمه سال ساخته و زندگی کرده،خیلی خانومی کرده.شم ...

من بااینکه اون موقع خیلی سنم کم بود ولی هرروز شاهد سرکوفت زدنش به برادرم بودم  میگفت به ما توزندگی ما دخالت نکنین ولی وقتی می اومد خونمون جیک وپوک زندگیشو میگفت به ما خلاصه،کسی مجبورش نکرده بود ازدواج کنه با برادرم خودش خواست ، این درسته که بیاد جلو ما بگه من خواستگارم فلان داشتم نرفتم واومدم به پسری عصبی میرم طلاق میگیرم میرم بایکی دیگه  ازدواج میکنم ؟

2738
به زنداداشتون از قبل گفته بودین ک داداشتون مشکل داره؟

من اون موقع برای جلسه اشنایی نرفته بودم ولی بقیه رفته بودن همه شرایط تو همون جلسه اول اشنایی گفتن خانواده خانمه انقدر عجله داشتن گفتن لازم نیس برای خواستگاری رسمی بیاید تو همین جلسه اول قرارمداروبذاریم

😑

من بااینکه اون موقع خیلی سنم کم بود ولی هرروز شاهد سرکوفت زدنش به برادرم بودم  میگفت به ما توزن ...

اگه دفعهدیگه گفت بگو اگه داشتیمیخواست با همون ازدواح کنی الانم دیر نشده

التماس دعا
یعنی انقدر خرابه که هرروز باید تخلیه کنه بخدا یه روز نیس تیکه نندازه بهم 

کارش اشتباهه!!  اگه می تونستین منزلش جدا می کردین!!! تا راحت بشین!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
من اون موقع برای جلسه اشنایی نرفته بودم ولی بقیه رفته بودن همه شرایط تو همون جلسه اول اشنایی گفتن خا ...

پس الان چه مرگشه؟احتمالا داره خودشو با بقیه مقایسه میکنه و این تیکه و کنایه نشون از روان ناارام خودشه..بهتره کلا نسبت بهش بی توجه باشی..مخصوصاا الان ک ممکنه دنبال بهونه باشه تا ابروت رو جلو خواستگارات ببره..سعیم کنین اصلا خبر دار نشه ک دقیقا کی خواستگاریه

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤

چقد زن داداشت هاره

جلسه خواستگاری رو بزارین یه جای دیگه که اون نیاد و نزارین بفهمه

وگرنه با زبونی که این داره حالا حالا ها باید خونه پدرت بمونی.

اسم کاربری من یه کلمه آلمانی هست به معنی گنج من عزیز من یه چیزی تو مایه های عشقم.
2706