2737
2739
عنوان

رفتاربد زن برادر

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 53 پست
بنظرم جلسه اول ایشونو نبینن باز بهتره کاش قرار مدار جلسه خواستگاری رو که گذاشتید به یه بهونه ای داد ...

والا حاضرم خودم تا قرون اخر  هزینه ی مسافرتشونو بدم عزیزم نظرت خیلی خوب بود اولین دیدار همیشه تو ذهن ادم میمونه باید برنامه ریزی کنم و مامانمو راضی که یه جوری اونا نباشن ،متاسفانه من با مامانم راحت نیسم بگم دوست پسرم میاد خواستگاریم یه جوری اوضاع رو مدیریت کنه از الان استرسش منو گرفته فقط خواهر بزرگم از ارتباطم خبر داره تو این دوسال که باهم دوستیم بشدت باهم خوبیم وهم سطح ومطمعنم باهاش خوشبخترین میشم  وهیچ جوره نمیخوام بخاطر این  خانمه از دستش بدم 

ما رو خیلییییی اذیت کرد گلم خیلیییی  دیگه کارد به استخون مون رسیده بود که بابام به داداشم گفت ...

دقیقا باور کن ایشونم میگه من خودم مثل اسمم معصومم دلم پاکه همه ازم میخوان براشون دعا کنم حتی استغفرالله میگه تو خواب میبینم امام زمان قراره زود ظهور کنه ظهور نزدیکه

😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون خانوم سواستفاده گر  خانوادتونم ک چ عرض کنم ب خاطر حرف مردم  نگید خواستگاریه همین&nbs ...

ایشون خیلی به گوش وایسادن عادت دارن ودوست دارن از جیک پوک همه باخبر باشن سخته ازش چیزیو مخفی کرد

ایشون خیلی به گوش وایسادن عادت دارن ودوست دارن از جیک پوک همه باخبر باشن سخته ازش چیزیو مخفی کرد

بگید خانوادگیه اگ شد شما رو برای شبا دیگ دعوت میکنیم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728
عزیزم ماهم دوتا خواهریم بایه برادر ۱۵ساله درگیریم باهمین مسایل با عروسمون عروسی منو خواهرم یه فتنه ب ...

دقیقا یاد زن داداش خووم افتادم همش می گفت چرا احترام نمی کنین و فرق میذارین بعد مطابق پیلش رفتار می کردیم می گفت چرا اینجوری کردین!

فک کن میومد خونه مون میوه جلوش می گرفتم اخماشد می کرد تو هم پی گفت باشه حالا برمی دارم باز دفعه بعد جلوس نمی گرفتیم می رفت به داداشم شکایت می کرد 

یعنی روانی بود هااااا

بعضیا ک نوشتن اون خانوم داره کنار میاد و ازین حرفا . خب کنار میاد برا خودش و زندگیش کنار میاد به اینا چه ربطی داره ک اعصاب خوردیشو سر ایا خالی میکنه اینا براش کم نزاشتن که هم غذاشو میپزن هم خرجشو میدن خب اگه نمیتونست قبول نمیکرد اصلحه ک نذاشتن رو شقیقش

امید زندگیم دوقلوهام😍 
بعضیا ک نوشتن اون خانوم داره کنار میاد و ازین حرفا . خب کنار میاد برا خودش و زندگیش کنار میاد به این ...

آخه جالبه اینایی که بعد زندگی مشترک انقدر ایراد می گیرن خودشون قبل ازدواج بیشتر از همه هول بودن که خودشونو زودتر بندازن به طرف 

زن داداش من شب خواستگاری داداشش اومد شناسنامه شو آورد گفت به خاطر اینکه راهتون دوره همین امشب تموم کنیم تا شما هم اذیت نشین!!!!!!

بعد پیرادسالی زن داداشم به بابام میگه شما به ما فرصت اشنایی ندادید قبل ازدواج

مشکل برادرت در چه حده؟ از نظر فیزیکی و تکلم سالمه و فقط عصبیه؟ خدای نکرده شیشه و اینا میشکنه یا فق ...

از نظر ظاهری مشکل نداره انقدرم خوشگله وخوشتیپه ولی یکم بچگونه رفتار میکنه نسبت به سنش  از چن تا مشاوره مجرب پرسیدم میگفتن نباید براش زن میگرفتین یا اگرم میگرفتین یه دختر خیلی کم سن وسال میگرفتین نع دختر که جای مامانشه با ۱۳سال اختلاف سنی تازه بچه دارم نمیشه الان خانمه۴۰سالشه برادرم ۲۷

2738

من هروقت از شوهر خودم ناراحتم وقتی میرم خونه خواهرشوهرم میبینم تو وجود خودم دوس دارم با خواهرشوهرمم بجنگم ولی بعد باخودم فک میکنم میگم این ک به من کاری نکرده ۰را سر این خالی کنم . بعد انقد ارامش میگیرم و با خواهرشوهرم انقد خوب میشم که حدنداره اون خانومم باید درک کنه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
آخه جالبه اینایی که بعد زندگی مشترک انقدر ایراد می گیرن خودشون قبل ازدواج بیشتر از همه هول بودن که خ ...

اره دقیقا . موافقم . بعدش پررو میشن خب به خانوادش چه که سر خانوادش خالی میکنه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
دقیقا یاد زن داداش خووم افتادم همش می گفت چرا احترام نمی کنین و فرق میذارین بعد مطابق پیلش رفتار می ...

خدایا صبر   این خانمه بشدت دو روعه پیش بابام انقدر خانمانه رفتار میکنه ولی همین که بابام میره سرکار سرکوفتاش شروع میشه مامانمم واقعا بیچاره حریفش نمیشه به مام میگه ولش کنین بذارید انقدر بگه تا خسته شه ولی اصلا خسته نمیشه نمیدونم این همه انرژی رو از کجامیاره

خدایا صبر   این خانمه بشدت دو روعه پیش بابام انقدر خانمانه رفتار میکنه ولی همین که بابام م ...

توی وجودش پر از انرژی منفیه 

میگم ما که از دستش خلاصیم از سال 96 

گاهی اوقات از راه دور کرمشو می ریزه اما چیزی نمیگیم بهش 

منم عروس بشم بدون مجلس و اینجور چیزا میرم خونه بخت 😂😂به آقامون میگم جای عروسی منو ببر سفر خارجی

من هروقت از شوهر خودم ناراحتم وقتی میرم خونه خواهرشوهرم میبینم تو وجود خودم دوس دارم با خواهرشوهرمم ...

خوش بحال خواهرشوهرتون که عروس گل وخانمی مثل شما دارن به اون بالاسری قسم من کلا خونوادگی بی ازایمو اروم ولی نمی دونم چه حکمتیه که همچین ادمی وارد خانوادمون شد

خوش بحال خواهرشوهرتون کن عروس گل وخانمی مثل شما داره به اون بالاسری قسم من کلا خوادگی بی ازایمو اروم ...

دقیقا ماها هم خیلی مظلوم و ساده و بی زبونیم نمی دونن چطوری همچین شارلاتان پرروی بی آبرویی نصیب مون شد 

توی وجودش پر از انرژی منفیه  میگم ما که از دستش خلاصیم از سال 96  گاهی اوقات از راه دور ...

کار خوبی میکنی گلم بهترین کار همینه ولی من شانس خوشگلم دقیقا بغل گوشمه باید ازالان نقشه بچینم یه تایمی بیان طرفم که ایشون نباشن