2737
2734
عنوان

بیایین بگین این فرش جز کدوم دسته میباشد تهرانی یا شهرستانی باتشکر

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 97 پست
لطفا شهرستانیا تایپیک نزنن ایششش

وا مگه سایت و خریدی که شهرستانیا نباید تاپیک بزنن

خواهرم همه زندگیم👭عشقم ❤ همه وجودم👩‍❤️‍💋‍👩غمش و ببینم...چی دارم میگم😏اگه حس کنم غمگینِ دیگه غمشو نمی بینم...                                                                            ...«همونجا دق می کنم میمیرم»...

[QUOTE=] ای ام شهرستانی نفرت انگیز     [/QUOTE]

رو مبلات میشینی میری تهران

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چنبارم توجملش گفته بود "حالاکاری ندارما"🤣🤣🤣این اگه کار داشت چی میشد

😁😁😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
من صبح میخواستم یه شومیز آبی سفارش بدم خوب شد سفارش ندادما 😃 وگرنه عمراااا میپوشیدمش

😁😁😅😅خوب شد وگرنه الکی پولتو هدرمیدادی ها حواست باشه آبی  خزه و شهرستانی فقط فیلی 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2742

این مال شهرستانای اطراف تهرانه

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2738
لطفا شهرستانیا تو تاپیکایی که من هستم نیان مرسی اه

اگه صاحب تاپیک شهرستانی باشه چی 🤣🤣

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
وا مگه سایت و خریدی که شهرستانیا نباید تاپیک بزنن

عزیزم من خودم شهرستانیم دارم اون تهران پرسته رو مسخره میکنم😂😂😂😂

درضمن اگر فرشتون ابیه لطفا حذف کاربری کنید با تشکر

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2706