2733
2734
عنوان

بیایین بگین این فرش جز کدوم دسته میباشد تهرانی یا شهرستانی باتشکر

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 97 پست
قضیه چیه یکی به من یگه

یه خانومه تهرانی باکلاس تاپیک زده جاریم شهرستانه فرشاش آبیه و خزه🥴 من تهرانیم خیلی باکلاسم فرشام فیلیه🥴🤦🏻‍♀️

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣🤣لعنت ب ابی

دقیقا از هرچی فرش و رنگ آبیه امشب زده شدم 😁🤦🤦

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2731
🤣🤣نه بوخودا عاشق شهرمم 

فرشت چیزه دیگه ایی می گه خانم  

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2740
لعنت منم فرشم یه تیکه های ابی داره ولی از ترکیه خریدم بوخودا😁

کی گفته ترکیه شهرستان نیست 😏 only teh

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌

دورگه ای 

هم فیلی داره هم ابی

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔

به غیر از فیلی بقیه همه شهرستانین

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
یه خانومه تهرانی باکلاس تاپیک زده جاریم شهرستانه فرشاش آبیه و خزه🥴 من تهرانیم خیلی باکلاسم فرشام فی ...

چنبارم توجملش گفته بود "حالاکاری ندارما"🤣🤣🤣این اگه کار داشت چی میشد

دقیقا از هرچی فرش و رنگ آبیه امشب زده شدم 😁🤦🤦

من صبح میخواستم یه شومیز آبی سفارش بدم خوب شد سفارش ندادما 😃 وگرنه عمراااا میپوشیدمش

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤