2733
2739
عنوان

غذای پدرشوهرمم افتاده گردن من

511 بازدید | 36 پست

شوهرمو پدر شوهرم یجا کار میکنن چند روزیه واسه شوهرم ناهار که میزارم مجبورم واسه پدرشوهرمم درست کنم بزارم  واسه فردا دیگه تصمیم داشتم همون سهم شوهرم ماکارونی درست کنم که شوهرم الان زنگ زده واسه فرداهم ناهار زیاد درست کن پدرمم هست گفتم ماکارونی میخام درست کنم میگه ن مرغی چیزی بزار  

بحث درست کردنش و دردسرش ب کنار   دستتو تا ارنجم بکنی تو عسل بزاری دهنشون همیشه ازم شاکی ان دوم اینکه زورم میاد من با ی بچه ۴ ماهه درست میکنم مادرشوهرم صب تا شب بیکار  ناهار شوهرشم درست‌نمیکنه  چند روز من درست کردم یروزم اون درست کنه 😑 امشب میخام ب شوهرم بگم از پس فردا از بیرون بگیرین من نمیتونم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

بد مزه درست کن دیگه بهت نگه😁😁😁

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

اسی ببخشید ولی درک نمیکنم

تو ک درست میکنی ،زحمتت را میکشی

یکمم بزار واسه اون مرد

بخدا برکتش برمیگرده تو زندگیت

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از اول چرا ناهار پدرشوهرم رو دادی؟

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت

جالا چون گفته فرداهم بزار براش شب اومد بگو روتو زمین ننداختم ولی خب اگ قراره ازین ب بعد دوسهم غذا بزارم لطفا هردوتون از بیرون بگیرین من برام سخته 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2740
اسی ببخشید ولی درک نمیکنم تو ک درست میکنی ،زحمتت را میکشی یکمم بزار واسه اون مرد بخدا برکتش برمیگ ...

اخه پدرشوهرم بد غذاس من هفته مثلا ۳ بار برنجی میزارم گاها الویه ماکارونی کتلت رستوران که نیست دائم پلو بزارم  

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

ببین مستقیم نگو فردا رو درست کن پس فردا درست نکن اخر شب به همسرت بگو وای نرسیدم اصلا امروز غذا درست کنم ببحشید فردا رو از بیرون بخرید و بعد کم کم درست نکن 

البته چون خددت سختته اینا میگما وگرنه احتمالا خودم تو موقعیت شما بودم درست میکررم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

من چی بگم دوماهه حامله بودم مادرشوهرم رفت مکه پدرشوهرمو انداخت سر من دو ماه با ویار و افت فشارخون روزی سه وعده غذاشو دادم ن دختراش ن عزوساش هیچ کدوم نیومدن پیشش آخرشم عفریته همیشه طرف همه رو میگیره جز ما

اخه پدرشوهرم بد غذاس من هفته مثلا ۳ بار برنجی میزارم گاها الویه ماکارونی کتلت رستوران که نیست دائم پ ...

اون سه بار را بده

سه بار دیگه را یا از بیرون بگیرند یا مادر شوهرت بپزه

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2706