2752
2734
عنوان

برای کادو تولد مناسبه؟

54 بازدید | 8 پست

دوستان تولد دوستمه منم دیدم دی جی کالا تخفیف زده کتاب کتابخانه نیمه شب رو براش گرفتم که کتاب ۲۵۸ عه و برای من با تخفیف و مبلغ پست شد تقریبا ۸۰ تومن 

الان خواهرم میگه تنها یک کتاب زشته بدی بهش 

نظر شما چیه؟ 

یه جا نوشته بود: «‏من برای اطرافیانم کسی بودم که خودم دلم می‌خواست داشته باشم و هیچوقت نداشتم...!»و من با تموم وجودم حسش کردم :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالت پک بهش بده ایکاش یه بوک مارک یا دستبندی چیزی باهاش سفارش میدادی

اره بنظر منم بهتره یچیزی کنارش باشه

شب را نوشیده‌ام و بر این شاخه‌های شکسته می‌گریم.مرا تنها گذار؛ای چشم تب‌دار سرگردان،مرا با رنج "بودن" تنها گذار.
از کتاب فروشی میگرفتی اون ۸۰ تومنو بیست تومت میزاشتی روش یه چیز کوچیک میگرفتی مطمئنی نداره این کتاب ...

خیلی دنبال یک چیز خوبتر گشتم ولی با پولی که من داشتم هیچی نیمشد بخری

ن نداره 

یه جا نوشته بود: «‏من برای اطرافیانم کسی بودم که خودم دلم می‌خواست داشته باشم و هیچوقت نداشتم...!»و من با تموم وجودم حسش کردم :)
نه خوبه  صفحه اولش یه متن قشنگ بنویس  اگه فک می کنی کتاب کمه میتونی جوراب های فانتزی یا ...

میخوام بنویسم تقدیم به اون دوستم که هیچ وقت از گوش دادن به ماجراهام خسته نشده مرسی من بهت خیلی مدیونم تولدت مبارک مون 

خوبه؟