2737
2739
عنوان

از چه پوشکی واسه نینیتون راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 101 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره قیمتشون بالاس خیلی  پمپرز ۲۶ تایی ۲۷۰ هزاره 🤕

اره من تو دیجی کالا دیدم نوشته سایز ۳   ۲۶  تایی فک کردم به ریال نوشته😐  خواستم سفارش بدم😂😂   بابا بیخیال یادگاری نمیمونه  معذرت میخام بچه میخاد برینه  ۳ ۴ ساعته پرتش میکنی

برو فروشگاه جانبو و افق کوروش    اینا انواع اقسام دارن    

نشد یه آرزویی بکنم  و ریده نشه بهم؛
2728
اره من تو دیجی کالا دیدم نوشته سایز ۳   ۲۶  تایی فک کردم به ریال نوشته😐  خواستم سفار ...

آره دقیقا انگار میخواد توش طلا کنه خخخخ

منم موافقم باهات 

فقط گفتم بین این معمولیا چه چیزی باشه قابل تحمل 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

سلام عزیزم خوبی فدات محمدرضای عزیز چطوره؟

شهرزاد جونم من این دفعه به شوهرم گفته بودم کانفی بخره پیدا نکرده دو بسته بزرگ مولفیکس گرفته مولفیکس هم خوب نیست والله خیلی واسه پوشک موندم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
سلام عزیزم خوبی فدات محمدرضای عزیز چطوره؟ شهرزاد جونم من این دفعه به شوهرم گفته بودم کانفی بخره پید ...

سلام عزیزدلم قربونت برم ممنونم

آراز جون خوبه

والا ما هم کانفی سایز ۳ پیدا نکردیم 

دوباره مای بیبی گرفتم 

هرچند منم راضی نیستم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2740
آره دقیقا انگار میخواد توش طلا کنه خخخخ منم موافقم باهات  فقط گفتم بین این معمولیا چه چیزی با ...

والله اونوقت باید کل حقوق رو بدیم پوشک اخه چی فکر کردن پوشک اینقدر گرون 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
سلام عزیزدلم قربونت برم ممنونم آراز جون خوبه والا ما هم کانفی سایز ۳ پیدا نکردیم  دوباره مای ...

مرسی گلم اره خوبیم عزیزم اره مجبوری استفاده میکنیم والله تو تبریز اکثر جاها فقط مولفیکس و مای بیبی هستش

والله اونوقت باید کل حقوق رو بدیم پوشک اخه چی فکر کردن پوشک اینقدر گرون

بابا  من نمیفهممم دقیق از بد بودن پوشک منظورتون چیه😐 یک میلیونی هم باشه باید بعد از  ۳  ۴ ساعت عوضش کنیم😐  من از مای بیبی بیشتر از پوشکلای دیگ راضیم بلنده بهتره 

بابا  من نمیفهممم دقیق از بد بودن پوشک منظورتون چیه😐 یک میلیونی هم باشه باید بعد از  ۳ &n ...

عزیزم مای بی بی همون دقیقه های اول زیاد پف میکنه و سنگین میشه 

عزیزم مای بی بی همون دقیقه های اول زیاد پف میکنه و سنگین میشه  

من مرسی هپی لایف   ببم مای بیبی  مولفیکس  استفاده کردم همشون یجورن فقط مایبیبی یه درجه بهتر  و هپی لایف ارزونتر  مهم نیست برای من  هرچی باشه بعداز  ۳ ۴ ساعت عوض میکنم   پف نمیکنه   

2706