2777
2789
عنوان

کتکم زد💔

577 بازدید | 38 پست

داشت کتکم میزد تصمیم گرفتم برم خونه مادرم.

اسنپ گرفتم که برم، به محض اینکه فهمید اسنپ گرفتم دنبالم دوی منم همونجور میدویدم تو کوچه، منو با موهام کشید تا خونه، گرفت منو به باد کتک، درو قفل کرد از داخل.

چیکار کنم بتونم راحت جدا شم💔

حق طلاقم ندارم.

قبل ازدواج میگفت چون تو لوسی میترسم این حقو بدم بهت منم همیشه بساز بودم فکر نمی‌کردم کارم ب ابن بکشه

جای تاپیک زدن زنگ بزن مامور بیاد صورت جلسه کنه 

متنفر از افراد چسبونکی. ب جان جدم، نیستی در حدم😪 پیروی از مقررات مین یونگی و کیم سوکجین، مهم ترین قانون: سکوت بجای بحث با احمق ها✅️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستش بشکنه

بعد میگن چرا ازدواج نمیکنی

هنرمند ترین کاربری ک دیدی🗿                                       جان جدت به اسمم گیر نده خودم میدونم گند زدم.              فعلا به جز دوستای نزدیک جواب کسیو داخل پیام ها نمیدم💗🙏

چرا کتکت زد؟

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜
2801