2733
2734
عنوان

از چه پوشکی واسه نینیتون راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 101 پست
من مرسی هپی لایف   ببم مای بیبی  مولفیکس  استفاده کردم همشون یجورن فقط مایبیبی یه درج ...

آره منم همینطور 

تاحالا همه چی استفاده کردم 😆

دارم اکتشافاتموادامه میدم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
مرسی گلم اره خوبیم عزیزم اره مجبوری استفاده میکنیم والله تو تبریز اکثر جاها فقط مولفیکس و مای بیبی ه ...

اینجا هم هرجا میری همینا هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من واقعا ۴ ماه طول کشید .....تا بیبی کینگو پیدا کردم وااااااااقعا راضیم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

مولفیکس حساسیت داد .مای بیبی نگو واااای پیپی از کمرش میومد بالا هر چقدر سایز عوض کردم .بارلی تا جیش میکرد بوی ادرار مبومد و نم پس میداد .....

اما بیبی کینگ خیییییییلی خوبه و خیلی راضیییم واقعا 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2740
مولفیکس حساسیت داد .مای بیبی نگو واااای پیپی از کمرش میومد بالا هر چقدر سایز عوض کردم .بارلی تا جیش ...

آره منم فعلا هیچی پیدا نکردم 

بیبی کینگ استفاده نکردم تاحالا

آره منم فعلا هیچی پیدا نکردم  بیبی کینگ استفاده نکردم تاحالا

منم خیلی مردد بودم خریدنی چون نه جایی تعریف کردنه نه تبلیغی چیزی داره ...اما گفتم خو بزا ببینم اینچطوره ۳۸ تاییش ۵۱ ....عمده فروش ۳۸ تاییشو داد ۳۹....مای بیبی پیپی رو پس میداد و روناشم میبرید بدتریییین پوشک بود برا من واقققعا ..بارلی هم که تا ی چیکه جیش میکرد بو میداد اما این هم پشتش کش داره و پس نمیده هم دور پاش کوچیک نیس 

منم خیلی مردد بودم خریدنی چون نه جایی تعریف کردنه نه تبلیغی چیزی داره ...اما گفتم خو بزا ببینم اینچط ...

چه جالب قیمتش هم عالیه

ممنون عزیزم میگیرم حتما