2737
2734

دوست من چند وقت  پیش مادرشو از دست داد عید هم متوجه شدن خواهرش سرطان داره تو این مدت خیلی دلداری دادم

حالا هم حدود یه هفته پیش داداشش تصادف کرد  و فوت شد اینقدر دیدن دوستم برام سخته تو این موقعیت که نه رفتم ببینمش نه میدونم چی باید بگم عاشق داداشش بود میدونم الان دیونه شده 

برم چی بگم بهش گفتن یه  تسلیت ساده خیلی کمه به نظرم

خداصبرش بده واقعا

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشید ولی چرا عزراعیل چهار پایشو گذاشته وسط خانوادشون؟

چشمش نزدن؟

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2738

برید بشینید با هم گریه کنید 

من وقتی پدر بزرگ خدا بیامرزمو از دست دادم دوستم اومد نشستیم  باهم گریه کردیم بعد هم به هم خندیدیم 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
2706