2733
2734
عنوان

کسانی که مهارت دلداری دادن بلدن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 16384 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی وقتا وقتی ادم ناراحته دلداری دادن ادمای اطراف بدتر داغونش میکنه اینجور مواقع اونایی ک انقد اسیب روحی دیدن فقط و فقط اغوش یه دوستو میخان ک توش راحت گریه کنن بدون اینک کسی بهش حرفی بزنه یا بخاد ارومش کنه یه اغوش ک فقط بزاره توش گریه کنن تا خالی شن همین

برو پیشش ببرش یه جای خلوت مثلا تو اتاق بعد بغلش کن شک نکن خودش بغضش میشکنه بعد بزار هرچی میخاد گریه کنه تو ام اصلا حرفی نزن بعد یکی دوماه ک ارومتر شد سعی کن کم کم باش صمیمی تر بشی مثلا دعوتش کن خونتون یا باهام برین خرید یا پیاده روی و ی چیز دیگ اینک یادت باشه هیچوقت بهش ترحم نکن چون حالش بدتر میشه

2731

باید یه مدتی بگذره تا با قضیه یکم بیشتر کنار بیاد فقط برو و کنارش باش و اصلا خوب نیست جملاتی از قبیل غصه نخور درست میشه و ...بزنید و اگر راضی شد میتونی کمکش کنی که بره پیش یه روانکاو خوب

پدربزرگ فرق داره با مادر و داداش و خواهر

نسبت ها فرق نمیکنه اینکه دلا بهم نزدیک باشه خیلی مهمه     با هم زندگی میکردیم

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
برید بشینید با هم گریه کنید  من وقتی پدر بزرگ خدا بیامرزمو از دست دادم دوستم اومد نشستیم  ...

بابا بزرگ با مامانو داداش ادم فرق میکنه غمی ک تو از دست دادن پدر مادر یا خواهر برادر هستو با هیچ غمی نمیشه مقایسه کرد اگ بره گریه کنه اون بدتر اصابش بهم میریزه

بابا بزرگ با مامانو داداش ادم فرق میکنه غمی ک تو از دست دادن پدر مادر یا خواهر برادر هستو با هیچ غمی ...

موضوع دوم درسته  ممکنه حالشون بد تر شه   ولی کسی که با ادم زن دگی میکنه فرق نمیکنه کی باشه وقتی فوت کنن ادم غم بزرگی رو قلبش سنگینی میکنه 

ممکنه یک نفر انقدر تنفر داشته باشه از اعضای خانواده ش که با مرگش ناراحت نشه 

صرف نسبت هیچ وقت محبت نمیاره   

موفق باشید 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان