2737
2734

آخر سر گزارش بزنید بترکه...

روز عروسیمو میگم که چقد از شوهرم فوش خوردم بی دلیل😢از دم آرایشگاه تا آخر عروسی فقط بهم بد و بیراه میگفت یعنی میخاستم دق کنم همش سرم گیج میرفت هر چی بهش میگفتم بس کن دیگه حالم خوب نیس ول نمیکرد میگفتم چیکار کردم آخه باز فوش ب پدر مادرم میداد..بعدنا فهمیدم مادرشوهرم پرش کرده...درصورتی که عاشقم بود و خیییلی دوسم داشت و داره ولی روز عروسی شک خیلی بزرگی بهم وارد کرد سه سال میگذره ولی من همچنان برا حال اونروزم گریه میکنم گاهی اوقات که اونروز بخاطر حفظ آبرو همش سعی میکردم خوب باشم و گریم نگیره😢...چقد آروزی اون روز داشتم ولی فقط یه خاطره بد ازش دارم....

شما میتونید خاطرات بدتون رو فراموش کنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بودم همون موقع از ماشین پیاده میشدم😐

وقتی دنیا اینو میخواد که مخصوصأ بسوزم... چیکار کنم، دلمو با نخ سوزن بدوزم؟؟!!                                                      ________کاربر سابقم✌🏻_________ 
2740

عجب رفتار مسخره ای کرده

معلومه که آدم یادش نمیره

یه سالگرد عروسی مفصل بذار رو دستش تعهد بگیر باهات مثل یه پرنسس رفتار کنه تلافی عروسیتون دربیاد

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

عزیرم بهش فک نکن و وقتی یادت اومد فورا خوت رو با چیزی مشغول کن زندگی همینه خاطرات بد و خوب باهم باید باشن مهم اینه شوهرت دوستت داره و اون رفتارش تاثیر پذیر از مادر شوهرت بوده تا میتونی فاصبتو زیاد کن با مادرشوهرت