2733
2734
عنوان

چرا نمیتونم اون روز غم انگیزو فراموش کنم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 26 پست

منم روز عقدمو کوفتم کردن خانواده شوهرم هیچ وقت نمی بخشم نه فراموش می کنم، بعد سه سال به خاطر این کاراشون سر سنگینم باهاشون

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تا حالا خیلی ازم عذر خواهی کرده ولی دلم صاف نمیشه😢

نخیر با عذرخواهی حل نمیشه

میدونی ممکنه کسی دیگه جای تو بود شاید اون همه آبروداری نمیکرد یا به خونوادش میگفت یا اصلا بهم میزد و قهر میکرد...

بنظرم با یه جشن مفصل تلافی کن تا حس بدت جایگزین بشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
عزیزم تا حالا خیلی ازم عذر خواهی کرده ولی دلم صاف نمیشه😢

الهی بگردم   ببین من روز عقدم اینجوری بود   ینی گند تر از اون روز تو کل ۲۴سال عمرم نداشتم    درکت میکنم     تنها راهش اینه فکر نکنی دیگه بهش    من روز عروسیم تماما استرس بودم که نکنه امروزم مثل عقدم بشه که خداروشکر نشد   ولی عکس عقدم رو نگاه میکنم حالم بهم میخوره دلم میخواد پارشون کنم    ولی سعی کردم فراموش کنم دیگه    به زندگی الانت فکر کن   فقط تو تنها نیستی

😐😐😐
2738
اگ بخای مدام با خودت تکرارش کنی فقط روح خودتو عذاب میدی.اما واگذار کن ب خدا تا دلت اروم بشه

عزیزم خیلی سخته بهترین روز زندگیتو با استرس و ناراحتی بگذرونی من واقعا درکش می کنم.البته من مقصر مادر شوهرم بود هسچ وقت حلالش نمی کنم

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  
هیچی بی دلیل

ناراحت نباش عزیزم منم بین خانواده من وشوهرم روزحنابندون دعوا شد شوهرم کلی بدوبیراه گفت شب عروسی هم تا برسیم تالار ی کلام حرف باهام نزد تااینکه شب رفتیم خونمون اون موقع تازه ب خودش اومد مردا گاهی اوقات دست خودشون نیست از بس تو گوششون میخونن پر میشن گرچ منم کار زشته خونوادش ونمیبخشم چون صب عروسیم نیومدن ببرنمن ارایشگاه و بااژانس رفتم انقدر گریه کردم ک ارایشم افتضاح شد اما گذشت