2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
من بیست روزه رژیمم و خوب جواب گرفتم ۸۵ بودم شدم ۸۰ فقط دیشب ۱۷۰۰ تا خورم و حس بدی دارم اخه همیشه زیر ...

😂😂😂عاشق ایده های تک تکتونم یادم خودم میفتم 

نکن اینکارو عوارض داره اونایی که دفع میشن اضافاتن که مونده تو روده و معده چربیا و قند و کربوهیدراتت که جذب شده رو میخوای چه جوری دفع کنی 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

فدای سرت امروز سعی کن زیر ۱۰۰۰ ببندی مثلا ۸۰۰ یا ۹۰۰ بعدش ورزش کن که عذاب وجدان دیشبت بره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چاقالوهای مهربون و باربی های اینده🤭🤭🤭 بچه ها من وزنه ندارم که خودم رو وزن کنم باید برم بیرون ...

عشقم وزن تقریبیتو بگو تا هفته ی دیگه دقیقشو بگو 

بعدش دیگه هر دو هفتع یه بار حتمن اعلام کن که از لیست حذف نشی 

2731
عشقم وزن تقریبیتو بگو تا هفته ی دیگه دقیقشو بگو  بعدش دیگه هر دو هفتع یه بار حتمن اعلام کن که ...

هر شب گزارش میدم فقط وزنم چون وزنه ندارم الان نمیتونم بگم تا یا وزنه بخرم یا برم خونه مامانم بدزدم 🤭🤭

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2740

@zohre1993    سلام من وزن امروزم 65/500 از هفته قبل تا امروز یک و نیم کیلو کم کردم. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
هر شب گزارش میدم فقط وزنم چون وزنه ندارم الان نمیتونم بگم تا یا وزنه بخرم یا برم خونه مامانم بدزدم  ...

اشکالی نداره وزنو بذار هر دو هفته که اذیت نشی 

من خودم ترازو که نداشتم همه چی خوب پیش میرفت ترازو که خریدم وسواس پیدا کردم چند وقته بانریشو میدم ابجیم ببره خونشون شنبه به شنبه بیاره 😂😂😂😂

اشکالی نداره وزنو بذار هر دو هفته که اذیت نشی  من خودم ترازو که نداشتم همه چی خوب پیش میرفت تر ...

پس وزنه نیازم خونه بهتره چون منم خونه مامانم که میرم هر نیم ساعت میرم رو وزنه خخخ

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩