2737
2739

برای همیشه تو خونت میمونه ،اثرش رو گذاشته ،درمان نمیشه صددرصد ،ولی کنترل میشه 

سیستم ایمنی بدنت رو تقویت کن 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس ضایعه زیگیل هم داری یا ن؟

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2731

برا همیشه هم قرار نیس توی خون ات باقی بمونه ب این حرفا گوش نده

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
سریع اقدام کنید واسه درمان Hpv6 بیشترین افراد رو درگیر میکنه و کم خطر ترین نوع hpv هست  

من تاپیکتون رو دیده بودم در مورد طب سنتی.میشه بگید چ گیاهانی باعث تقویت ایمنی میشن؟بجز سیر و زنجبیل؟

2740
نترس ضایعه زیگیل هم داری یا ن؟

اره دکترگفت داری می‌خوام برم کولپسکوپی بدم من اصلا از همچین بیماری اطلاع نداشتم و هیچ وقتم هم تصورش نمی‌کردم که منم زگیل بگیرم یا خدا 

سرخارگل 

چطور استفاده بشه؟

من امروز جواب ازمایشم رو‌گرفتم اره زگیلم زدم فقط گریه میکنم 

طبیعی ک بترسی بعدش کنار میای باهاش و بیشتر مواظب خودتی. ولی خب شما اول باید اون زیگیل رو از بین ببری.

من امروز جواب ازمایشم رو‌گرفتم اره زگیلم زدم فقط گریه میکنم 

ببخشید کجا دقیقا زیگیل دارید؟

2706