2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135961 بازدید | 19066 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی گلم😍😍 همش داشتم تاپیکارو میگشتم😄

منم از ذوق بلند شدم حلقه بزنم😄

شروع رژیم16/4/99وزن72/800 تاریخ23/4/99وزن 71/200تاریخ10/5/99وزن70/500تاریخ17/5/99وزن 69/500 لاااغری با تاپیک لاغری هدفمند مرسی از زهره جون و سپید جون
2731
سلام خوش اومدی گزارش روزانه بده کنار ما  شنبه هم وزن کن تا وارد جدول بشه وزنت  و هم سورپ ...

سلام زهره جون مرسی فدات خوشبختم از آشناییت یه مشکلی هس 

آخه ترازو ندارم یدونه داشتم دقیق نبود دیگه ندارم چیکار کنم؟ 

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
پروتئینی زیاد بخور گشنه نمیشی.مثلا دوتا تخم مرغ ابپز صبح بخور یکی ظهر با خیار و گوجه و..یکی هم شب با ...

4 تا تخم مرغ ضرر نداره تو روز؟

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
بچه ها هفته ای یک کیلو کم کنیم ضرر نداره واسه بدن و پوست؟ آخه من تو نت خوندم ماهی دوکیلو بیشتر نباید ...

هفته های اول کاهش زیاده 

بعدش کم میشه سرعتش

باید همراهش آب فراوون خورده بشه و ورزش هم باشه

بچه ها هفته ای یک کیلو کم کنیم ضرر نداره واسه بدن و پوست؟ آخه من تو نت خوندم ماهی دوکیلو بیشتر نباید ...

من تو شیش ماه با ورزش و رژیم ده کیلو کم کردم البته رژیمم سخت نبود

شروع رژیم16/4/99وزن72/800 تاریخ23/4/99وزن 71/200تاریخ10/5/99وزن70/500تاریخ17/5/99وزن 69/500 لاااغری با تاپیک لاغری هدفمند مرسی از زهره جون و سپید جون
2738
کالری شمار اونا برا تثبیت وزنه..اصل کالری مجاز روشش اینه:وزنتو ضربدر بیست میکنی بعد صدتا ازش کم میکن ...

عزیزم زد 1300کالری

کالری مجاز یعنی اگه انقدر بخورم وزنم ثابته؟

یا کم میکنم؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
برای تثبیت وزن گفت 1800 بعد که هدفمو مشخص کردم ماهی دوکیلو لاغری  زد 1600کالری در 120روز برای ...

احتمالا اشتباه زده من برنامه مانکن و دارم با اون راحت ترم و به نظرم دقیق تره میخوای اینم امتحان کن ببین چطوری توی نت درباره برنامه مانکن بخون آشنا بشی قشنگ توضیح داده همه چیو که اشتباه نکنی

واقعا 😓 آخه تو کرفس واسم زده ۱۷۸۰ من ۷۲۸.۲ خوردم  تازه خوشحال بودم فقط شام زیاد خوردم 😥😲

نه عزیزم 

سپیده اشتباه متوجه شده فکر کرده اولی کالریت بوده احتمالا

700 تا خوبه حتی کمم هست

عزیزم زد 1300کالری کالری مجاز یعنی اگه انقدر بخورم وزنم ثابته؟ یا کم میکنم؟

ببین گلم تو اون روشی ک من گفتم رو محاسبه کن ببین چقد میشه با همون پیش برو..برو تو تایپیک بامدا  خمار اونجا توضیح داده

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2706