2737
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست

🔴صبحانه  

ی کف دست نان جو+ی قاشق شیره خرما

🔴نهار

نخوردم

🔴میان وعده

یکم سالادشیرازی بدون ابلیمو و سس

دو قاشق ماست کم چرب با پیاز

🔴شام

دوتا و نصفی سیب زمینی آپز

❎میان وعده

1/5لیوان پاپ کورن

شب قبلش از 12ب بعد کیک خوردم اونو هم حساب کردم

🔥جمعا894

ورزشم کردم ولی ثبت نکردم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر کالری تثبیت رو میخوای دقیق باشه از این سایت نگاه کن https://tdeecalculator.net/

میشه شما برام انجام بدین

وزنم 70 بود ولی یه وزنه دیگه 72نشون داد که فکر کنم 72 درسته قدم 168 سنم 22

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
سلام زهره جون مرسی فدات خوشبختم از آشناییت یه مشکلی هس  آخه ترازو ندارم یدونه داشتم دقیق نبود ...

من هم همینطور 

ببین تجربه منه ها

منم ترازو نداشتم اوایلش، برای وزن هدف اولم یه جایزه تعیین کردم که اولیش ترازو بود

به نظرم خیلی خوبه

لازمه باشه تا روند لاغری رو بدونی

با اینکه صرفا وزن نمیتونه معیار باشه ولی خیلی انگیزه میده

اگرم نتونستی تهیه کنی

لاقل دو هفته یکبار خودت رو وزن کن جایی

و هر هفته بگو وزنت رو حتی اگر وزن نکردی 

تو این وضعیت بیماری داشته باشی بهتره که نخوای بری بیرون برا وزن کردن 

2728

من شیر میدم

اشکال نداره با کالری شمار کم کنم؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
4 تا تخم مرغ ضرر نداره تو روز؟

برا یبار در هفته نه من رزیم پروتئینی سه روزه گرفتم 9تا درروز اونم سه روز .خیلی لاغر شدم همون سه روز .ولی با لیموترش نیخوردم یا  بعدش سرکه سیب.البته باید ببینی کبدت مشکلی نداشته باشه..یا سینه مرغ بخور

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
میشه شما برام انجام بدین وزنم 70 بود ولی یه وزنه دیگه 72نشون داد که فکر کنم 72 درسته قدم 168 سنم 22

منم مثل توام با یک کیلو اختلاف همون هزار و سیصد زد عزیزم

شروع رژیم16/4/99وزن72/800 تاریخ23/4/99وزن 71/200تاریخ10/5/99وزن70/500تاریخ17/5/99وزن 69/500 لاااغری با تاپیک لاغری هدفمند مرسی از زهره جون و سپید جون
ببین گلم تو اون روشی ک من گفتم رو محاسبه کن ببین چقد میشه با همون پیش برو..برو تو تایپیک بامدا   ...

عزیزم اگر ممکنه اسم تاپیک دیگه ای آورده نشه،اگر روش خاصی هم بلدید براش تاپیک بزنید

ممنون میشم

2740

پلانک رو روزی سه ست 20 ثانیه ایی انجام بدین واقعا عالیه 

من هم همینطور  ببین تجربه منه ها منم ترازو نداشتم اوایلش، برای وزن هدف اولم یه جایزه تعیین کر ...

باشه گلم ببینم به شوهرم بگم بخره یکی😘

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍